Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés után undorodik a...

Apás szülés után undorodik a férfi?

Figyelt kérdés

Van itt olyan akivel ez előfordult?

És azóta nem hajlandó szexelni vele a férje, párja?

Esetleg olyan akivel terhesség alatt sem volt hajlandó már szexelni a férje?

Szívesen olvasnám ha megosztanátok a tapasztalatotokat.


2020. ápr. 20. 21:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy bent lesz, de végig a fejemnél marad, ő is így akarta és én is. Az élet máshogy hozta, mert császár lett belőle, de mi egyetértettünk ebben.
2020. ápr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%

Én nem tudom kinél milyen a szülés de nálunk párom a fejemnél volt, hozzám beszélt, fogta a kezem, nem a hüvelyemet nézegette ahogy jön ki a gyerek. Nem muszáj odanézni. Aki nem bírja a vért, de bemegy egyszerűen ne nézzen oda!

Komolyan, nem értem ezt az undorodik a vértől dumát. Minek néz a lába felé ha nem akar vért látni?

Ilyen egyszerű...

2020. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%

Én se értem, hogy mit kell ezen túl dramatizálni!

A férj legyen a nő fejénél, nem a lába közét kell néznie ahogy kijön a gyerek. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Én sem nézném hogy milyen vagyok ott mikor épp jön a gyerek. Aki meg ezt nézi annak úgy kell. Nem erről kell szólnia a szülésnek.

Aki pedig azért nem tud szexelni más nőkkel se, mert látott ilyet szülésnél annak inkább egy pszichológusra lenne szüksége.

2020. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%
Igen! Én undorodnék az ilyen ferfitól. Ja nem, az ilyen nem is férfi, csak egy önimádó felelőtlen hímnemű lény.
2020. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem férj az aki nem támogatja és egyedül hagyja a feleségét ilyen nehéz pillanatokban.
2020. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!