Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezhet olyan, hogy a férfi...

Létezhet olyan, hogy a férfi szülészorvos a kismamát megvizsgálja és az orvos megállapitja, hogy ebből ma még nem lesz szülés, nem lesz baba, de később baba jön ki vagy szülés be indul?

Figyelt kérdés
2018. dec. 21. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet. Sőt, ugyanez női szuleszorvossal is megeshet
2018. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen letezik. Nagynenemnek a fogadott dokija aztmondta jaj anyuka hat koran jottek ebbol ma meg nem lesz baba, pedig a nagynenem mar nagy fajasokkal es elfolyt magzatvizzel ment be. Par ora mulva meglett a kicsi
2018. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Csak ha szőnyegen áll.
2018. dec. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt mentem be, hazaküldtek (azt mondták jósló fájások)...este 7 körül mentem vissza jóval erősebb fájásokkal....éjfél előtt megszületett a babám 😊
2018. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A kórházban pakoltam, hogy megyünk hazafelé. Jött egy kismama, a kislánya meg az anyukája társaságában. 11-kor jött. Mesélte, hogy haza akarták küldeni, mert még csak jósló fájásai voltak. A hölgy mondta, hogy márpedig ő itt marad, mert ő 3 órán belül meg fog szülni. Bolondnak nézték, de kapott egy helyet. Délben még együtt ebédeltünk, szabályos 5 percenként jöttek az összehúzódásai. Fél1 után felállt, megkapaszkodott az ágyba, kiment WC-re. Ordított az anyjának, hogy gyorsan hozzon egy bábát, mert jön ki a gyerek. Fél perc alatt tolószékbe tették, és elrohantak vele. Fél2kor jött a nővér, hogy ágyat kell húznia, mert mingyárt letelik az aranyóra és hozzák a friss anyukát.
2018. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt bementünk, mondták, hog, 2 ujjnyira nyitva vagyok, de a gép szerint csak jóslóim voltak. Megvizsgáltak, majd hazaküldtek 2 nappal későbbre hívtak viasza, de még aznap este 8 után bementünk. Még akkor is haza akartak küldeni, de a vizsgálat után már egyből a szülőszobaba vittek és megszületett akisfiam.
2018. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Reggel bementem dec vegen, mondta a gyerek bebetonozta magat majd januarban talalkozunk. Este 1/2 8-ra megvolt a gyermek :-)
2018. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Október 19

Reggel 10-kor megvizsgált 1 ujjnyira

Délután 3 nyakdugo

Este 7 első fájás

Este 9 kórház becsekkolas

Október 20

3/4 1 megszületett a kislányom

Első baba

2018. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hozzáteszem azt mondta hogy semmi jele a szülésnek

Mikor mentem haza vizsgálatról éreztem hogy valami beindult(nyomta le magát a baba)

Pont buszon tartottam haza felé éreztem ebből még ma este száguldás lesz mentővel vissza

Úgy is lett

2018. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Fordítva is létezik. Hétfőn egy ujjnyival mentem haza, a szülésznőm másnap mondta, hogy orvosom meg volt győződve hogy még aznap este vissza megyünk. Végül harmadnap született a kisfiam.
2018. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!