Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárnál férfi...

Programozott császárnál férfi vagy női orvost érdemes felfogadni?

Figyelt kérdés

Még idejében vagyok orvost választani. Eddig azon az állásponton voltam, hogy női orvost szeretnék, mert ők ált. empatikusabbak (terhesgondozásnál ez lenne az érvem mellettük), viszont belegondoltam, hogy egy hasi műtétnél kellhet a férfi orvos ereje. Bár lehet, ez gyenge érv.

Programozott császárosok, akiknek volt fogadott orvosuk, milyen szempont szerint választottatok orvost?


2019. febr. 2. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy. Szülészeten dolgozom, van egy rakás nő és egy rakás férfi kollégám, nem látok különbséget a császármetszések terén.
2019. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Tapasztalatból mondom, hogy a női orvos sokkal nagyobb paraszt tud lenni, mint egy férfi.
2019. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Első császárom át férfi csinálta, a másodikat nő. A doktornő szebben dolgozott.
2019. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Úgyis lesz bent vele valaki más is.

Első császárnál 2 nő volt, másodiknál egy nő egy férfi. A férfi nekem durvább volt és fájt amikor a gyomromba tenyerelt. Megrándult a vállam is. 2 napig fájdalmas volt mozgatni a vállam.

Szóval mindegy milyen a fogadott orvosod, mert a másikat nem választhatod meg.

2019. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőt nő csinálta, a másodikat férfi. Mindkettő teljesen korrekt és normális volt, fogadott dokik (nem volt bajom az első doktornővel, a kórház miatt váltottam). Mindkét műtét jól sikerült, bár nekem megélni mindkettőt szar volt, gond nélkül épültem fel. Viszont összességében a férfi orvosra tenném a voksom, vele valahogy jobban megvolt a közös hang, nagyobb bizalmat tudott bennem ébreszteni, pedig amúgy a női nőgyógyászokat részesítettem előnyben. De ez nem a csm miatt van.
2019. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Korhazfuggo. Egyikben a ferfi jobb a masikban a no, vagy egyforman. Tapasztald ki vagy erdeklodj ismerosoktol hogy kinek milyen doki valt be abban a korhazban ahol te szulni szeretnel.
2019. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Konkret orvosra lenne erdemes rakerdezned, mert nagyon eltero tapasztalatok vannak nemtol fuggetlenul.
2019. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első császáromat 2 férfi csinálta, 10 perc volt összesen es tök jól voltam. Másodiknal egyik ugyanaz a férfi volt, viszont egy nővel. Azt hittem ott fogok belepusztulni volt vagy egy óra. Az empátia meg, azzal mentem be folyik a magzatvíz, legorombolt a női doki, mondván áll a burok még szivárgás sincs, felálltam és egy hatalmas tócsa lett alattam. Meg nővér is mondta, ha áll a burok és nem folyik a víz akkor mi ez a tócsa, ez..... Szóval se empátia, se szakmai tudás. És az összes nő nőgyógyász ilyen a mi városunkba. Én férfit választottam. Plusz osztályvezető főorvost mert nála volt felszívódó varrat akkor is mikor hónap vége volt meg ő dönthet bármiben kisdokinak 3 vezető orvos beleegyezése kell mkndenhez.
2019. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem kételkedem, hogy rossz volt, de ám azért tarthatott tovább, mert lehettek osszenoveseid.
2019. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!