Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha ma szülni akarok segíthet...

Ha ma szülni akarok segíthet a meleg fürdő vagy tiltott?

Figyelt kérdés

Az orvos nem.mondott semmit ezzel kapcsolatban lehet e vagy nem. De gondolom fertozes veszely van ilyenkor?! Azert nem lehet?

Bő 1,5 újjnyi vagyok 40+3 naposan.


2020. ápr. 30. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Ugye tudod, hogy nem rajtad múlik? Ha a baba nem akar jönni, a fejedre is állhatsz, akkor sem fogsz szülni. :)

Amúgy a melegvizes fürdő azért nem javasolt, mert alhasi vérbőséget okozhat, ami nyilván koraterhesen vetéléshez, későbbi terhességnél pedig akár koraszülést okozhat. Illetve nyilván kádban fürdésnél megvan a fertőzés veszélye. De nyilván ha tudod, hogy szoktál fertőtleníteni és egészséges emberekkel élsz együtt, akkor azért ez a veszély nem nagyon fenyeget.

2020. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom , de mégiscsak jobb lenne természetes módszerekkel beindítani mint ők indítsák túlhordás miatt.
2020. ápr. 30. 18:40
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Ilyenkor inkább már ne. Veszélyes lehet fertőzés szempontból. Megértelek. En 40+3-ra szültem. Már ott tartottam, hogy en magam vágom ki vajkeno késsel ha nem jön 😅 kitartás! Sajnos akkor jönnek amikor akarnak. 🤷🏼‍♀️
2020. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Nincsenek természetes beindító módszerek. Olyan van, hogy bizonyos embereknél ez vagy az beindította a szülést esetleg. De ezek nem mindenki számára bevált módszerek. :)
2020. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta kàdban való fürdès nem fertőzèsveszèlyes. Akkor vìzben szülni sem lehetne. A meleg fürdő arra jò, hogy a jòslò ès a vajùdó összehúzódàsokat segìtsen megkülönböztetni; jòslòk àltalàban elmùlnak tőle, de a vajúdàs haladàsàt segìti.
2020. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kádban szültem. Nem veszélyes.
2020. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Végig jó meleg vízben fürödtem,az utolsó napig. 41+1en úgy indítottam,mondjuk nálam semmi se vált be.
2020. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En egy olyan klinikara jartam, ahol a termeszetes szulest preferaljak igy annak beinditasara is javasoltak termeszetes modszert, mert en is tul voltam a 40.heten es kerdeztem, h mit tehetek.A szexet javasoltak, mert a sperma tartalmaz olyan hormont, amely beindithatja es kiprobaltuk. Delutan szex, ejjel meg mentunk szulni 😊. Amugy nem volt nyitva a mehszaj, azt sajnos nem tudom, hogy ilyen esetben is szabad-e? Ha normalis dokid vagy szulesznod van nyugodtan kerdezz ra, azert vannak hogy segitsenek.
2020. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as mi egy hetig szexeltunk eredménytelenül 😀 hidd el, neked se attól indult be. Csak épp beindult volna már amúgy is.
2020. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mitől indult be szülésed,hogy szültél?
2021. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!