Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon gáz hogy nem akarok...

Nagyon gáz hogy nem akarok gyereket meg szülni?

Figyelt kérdés

Le lehet nèzni, meg lehet kövezni stb. De vèlemyènyeket szívesen olvasnèk


Azèrt nem akarok mert nem szeretnèk 9 hónapig rosszulléteket,stb nem szeretnèk mèg utána hónapokig alvatlan èjszakákat fáradt nappalokat, nem szeretnèm feláldozni a szabadidőm ès a hobbija imádom vmint nem szeretnèm a több órán át tartó vajúdás (vagy császár) közbeni ès utóbbi fájdalmait (gondolok itt olyanokra pl gát ill belső varrások,esetleg gyulladások) nem szeretnèm hogy megint olyan legyen az együttlèt mintha szűz lennèk, vèrzès meg kisebb fájás


Szóval szerintem nem èri meg ez a sok "szenvedès" (mert kinek mi) egy gyerekèrt


El lehet ítèlni mindenkinek van véleménye,stílusa lehet hívni gyerekesnek, egoistának, önzőnek de attól hogy nőnek születtem mèg nem kötelező tenyèszállathoz hasonlóan szülni csak azèrt mert lehetőségem van rá nem muszáj èlni vele, elèg nekem a menszesz nem kell hozzá gyerek is


Ez nem fog változni már óvodás korom óta így állok ehhez a tèmához ès nem nőttem ki, sztem mindenki azèrt èl hogy elsősorban saját magát boldoggá tegye de engem nem tenne boldoggá egy gyerek sőt ellenkezőleg ès ...


...nem tudom ez annyira hihetetlen vagy ennyire gáz hogy így ahogy vagyok gyerek nèlkül tudok boldog lenni ès magamnak meg a páromnak èlni???


Mert mindenki jön itt nekem hogy ő már szült az èn koromban, meg már ideje lenne gyereket vállni kifutunk az időből meg rajtunk a sor meg stb...


23/L


2018. ápr. 13. 21:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem gáz, meg nem is érdekel, de amúgy igen, nagyon gyerekes vagy a leírás alapján, majd szülj 10 év múlva inkább.
2018. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
23 vagy. Az se baj, ha még 10 évig így gondolod.
2018. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Valóban igazad van, nem kötelező gyereket szülnöd, és addig ne is szülj, amíg nem akarsz. Amúgy messze vagy még attól, hogy kifuss az időből. Manapság amúgy is ritka, hogy valaki ilyen fiatalon szüljön. Majd tényleg 10 év múlva térj vissza a témához.
2018. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem gáz. Az gáz ha valaki gyereket akar de leszarja utána, meg 1 hónap múlva rohan vissza dolgozni pl. De 23 èvesen ha igy gondolod még 30 èves korodra változhat simán. Ha meg nem fog akkor jól teszed ha nem lesz csak mert elvárják, nem muszáj mindenkinek szülni. Nagymamám mondta mindig hogy ha nincs gyereked se örömöd, se bánatod nem lesz (azaz előnye hátránya is van). Ennyi idősen én sem akartam, most 32 èvesen mégis a másodikat várom. Nem akarlak győzködni, de hidd el megéri amiket irtáĺ.
2018. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Magad is gyerek vagy, addig ne szülj. Még van 20 évet szülni, hidd el megváltozik majd a véleményed.
2018. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Én is igy álltam hozzá annak idején.. Most vagyok 22 éves .. Azóta volt 9hónapom ami számomra valóban szörnyű volt .. aztán egy gyors és vicces szülésem ( megérte dúlát fogadnom :D ) és most egy csodaszép kislányom. Még most igy gondolod lehet évek mulva mégis meggondolod magad de ha nem akkor sem elítélendő.
2018. ápr. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Amíg nem akarsz gyereket ne szülj,amiatt mert elvárás.Hidd el ha másképp gondolnád és már lenne a gyereked akkor is kapnál beszólásokat h miért szültél fiatalon (tapasztalat).

Kicsit gyerekes a felfogásod,mert nem minden fekete és fehér,de nem elítélendő.

(mondom ezt 30évesen 3gyerekkel)

2018. ápr. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%
Már hiányzott, ezen a héten még nem volt "nemakarokgyereket" kérdés. Még ezerszer meggondolod magad nyugi.
2018. ápr. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
Kit érdekel? Minek ide beböfögni minden héten hétszer (valaki mindig megteszi)?
2018. ápr. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%

Nem gáz, hogy nem akarsz gyereket! Hozzá kell tenni, hogy szerintem ebben a korban még teljesen normális is, hogy nem akarsz, nincs stabil párkapcsolat, munkahely, otthon stb.

A 23év még nem a "kinőttem belöle" kategória, az majd úgy 40fölött kezdődik, szóval 23évesen korai kijelenteni, hogy nem nőttél ki a "nemakarokgyereket" szindrómából.

Sokat izélget lnek vele nyilván azért dacoskodsz most itt nekünk idegeneknek, hogy te aztán biztosan nem szülsz.

2018. ápr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!