Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Telki kórház vagy a Dr. Rose...

Telki kórház vagy a Dr. Rose magánklinika szülészete? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Esetleg a Róbert Károly Magánklinika? Babát tervezünk ismét és mivel az első szülésemnél nem voltak jó tapasztalataim -talán nem volt elég a hálapénz-, ezért úgy döntöttünk, a második baba magánkórházban születik. Aki megtehette, hogy ezen intézmények egyikében szült, kérem, ossza meg a tapasztalatait! Köszönöm! Éva
2010. júl. 28. 19:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Itthon a magánklinikán is a szülés árába általában beletartozik a 4 napos ellátás. Nyugaton sok országban lazább a terhesgondozás is, kevesebb vizsgálat, vérvétel, stb. van. Szerintem ez nem túl jó, én még itthon is keveslem a vizsgálatokat. Egyébként, nem tudom, de szerintem itthon hazamehetsz szülés után saját felelősségre, ha nem vagy életveszélyben, bár lehet, hogy nem, mert nem csak rólad van szó, hanem a kisbabáról is.

Utolsónak és azoknak írnám, akik azt mondják, hogy inkább "ingyen" szülnek, és másra költik a pénzt. Ez rendben van, de általában azoknak, akik magánklinikára mennek szülni, van pénzük másra is, utazásra, stb. Nem fognak hiányt szenvedni, persze vannak kivételek, akik úgy szedik össze ezt a pénzt. Mindenkinek magánügye, hogy mennyi pénze van és hogy magánkórházban szül-e vagy sem.

Én is irtózom az állami kórházaktól, sajnos, egy pozitívumot sem tudnék írni egy kórházról sem, a dolgozók hozzáállasától és viselkedésétől kezdve sok minden felháborít, és mindezt úgy kapják az emberek, hogy nem kevés pénzt adóznak. De mindegy.

2010. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én vagyok olyan szerencsés, hogy a Dr. Rose-ban szültem. Én nagyon ajánlom, minden rendben volt, velem a nővérek nagyon segítőkészek és kedvesek voltak, a szülés problémamentes volt.
2010. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
És nem zavart téged, hogy 1 nap után haza kellett menni? Nem volt úgy nehéz?
2010. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én a Maternity-Kútvölgyi Klinikán szültem.

Maximálisan meg vagyok elégedve,gondolok itt az általános vizsgálatokra is!Minden nővér,recepciós,ápoló nagyon kedves,segítőkész!A választott orvosom-ajánlás útján-dr Rigó Barbara volt,mindenkinek tiszta szívből ajánlom!!!!Az éppen ügyeletes orvos dr Csabay is nagyon rendes volt!

2011. szept. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!