Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti szülésnél csupaszok voltatok?

Ti szülésnél csupaszok voltatok?

Figyelt kérdés
Hülye és kényes kérdés. 🙈 mégis az van bennem hogy mi van ha akkor indul be a szülés amikor éppen nincs frissen borotválva a lábam vagy ott lent. De hátha lesz időm még rendbe tenni magam mielőtt a kórházba jutnék.
2020. máj. 6. 08:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
65%
Szülés előtt leborotválnak. :)
2020. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél 2-3 napos borosta volt, a kicsiknél már tudtam, hogy bőven van időm, úgyhogy frissen borotválva mentem. Amúgy senkit nem érdekel rajtad kívül, ahol zavarja őket, ott lehúzzák és annyi. 😊
2020. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát nem érdekli :D A gát környékén leborotválnak, ha kell.
2020. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pont előttevaló nap borovaltam a lábam.

De mielőtt elindultam a kórházba, lezuhanyoztam, leszedtem odalentről is a szőrt. Így azt ott nem csinálták, mert látták hogy nem kell.

De senkit nem érdekel hogy szőrös e a lábad vagy sem 🤷🏻‍♀️ az orvos nem azt nézi.

2020. máj. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Senki le se szarja, hogy szőrös vagy-e vagy sem. Ha szőrös vagy, akkor fognak egy borotvát és ahol kell, lehúzzák, ennyi. Feleslegesen ezen rágódni. Szerintem kicsit durva, hogy ennyire beleivódott a mai világba az a nézet, hogy aki nem szőrtelenít az igénytelen és gusztustalan, holott alapvetően az a normális, minden nő szőrös. Mondom ezt úgy, hogy én is szőrtelenítek egyébként.
2020. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pont úgy jártam, hogy nem sikerült idő előtt szőrteleníteni. Amúgy senkit nem érdekelt, nem is borotváltak.
2020. máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A haromszoget bmikor leborotvalod ha elfolyik a magzatviz akkor is, labadra sok helyen meg huznak egy szovet"csizmat".
2020. máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan kórház ahol borotválnak, van olyan ahol nem. Kórház protokolljától függ.
2020. máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Igen, minden nap szortelenitettem akkoris.
2020. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Egy gyors zuhanyra, villámgyors rendberakásra valószínűleg lesz időd, ha első baba, de akkor tényleg ne szöszöljetek. Én 41+1 napon szültem, azért az utolsó 2 hétben eleve minden nap fürödtem, és naponta-kétnaponta borotválkoztam, hogy ne ezzel kelljen foglalkoznom mikor indulunk. Egyébként a kutya nem foglalkozik vele, de tenyleg! Neked is az utolsó gondolatod lesz.
2020. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!