Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyenek a szülési fájdalmak?

Milyenek a szülési fájdalmak?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első szülésem, és eléggé izgulok... (még 1 hónap)

Főleg a vírustól féltem a babát.

Az a kérdésem, hogy Ti hogy életétek meg az első szülést? Milyenek a fájdalmak?



2020. máj. 6. 12:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem mikor kibújt a kicsi minden fájdalmam megszűnt még bennem volt a méhlepény és nem vágták el a köldökzsinórt sem kb 1 perces volt a baba de én már lefotóztam és küldtem a páromnak hogy megvan 😁 szóval tényleg igaz hogy minden fájdalom megszűnik.
2020. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Trivapetrovicsnora ***** válasza:
Ne stresszeld magad feleslegesen :) én 9 hónapja szültem, az utolsó hetekben az összes videót megnéztem, rettentően féltem. Aztán mikor eljött az idő, még saját magamat is megleptem, milyen nyugodtan viseltem. 12 órát vajúdtam, fájt nyilván, de én személy szerint azt mondom ki lehet bírni. Próbálj az utolsó időkben magadra és a párodra koncentrálni, mert egy darabig csökkenni fog a kettesben együtt töltött idő :) gyors és könnyű szülést kívánok! 🙂
2020. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!