Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Péntekre kaptam beutalót a...

Péntekre kaptam beutalót a kórházba. Ha valaki másnak is volt ilyen beindították aznap a szülést vagy csak a kórházba kell várni a "csodát"?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikorra vagy kiírva. Ok nélkül nem indítják meg.
2015. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pont péntekre .
2015. szept. 7. 17:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem rohannak megindítani, ha nincs probléma.
2015. szept. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én anno szombati napra voltam kiírva és következő hét kedden fektettek volna be, majd péntek környékén indítottak volna, közben pedig szorosabb kontroll alatt tartottak volna (nst, méhszáj és magzatvíz vizsgálat, hasonlók), de erről engem a doki tájékoztatott előtte. Szerencsére a befektetés előtti napon magától megindult. :)
2015. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És ha minden rendben van és kérem akkor haza engednek? Nem akarok feleslegesen bennt feküdni. :/
2015. szept. 7. 17:48
 6/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ha úgy kaptad a beutalót, hogy "kérem osztályra való felvételét", akkor szerintem nem tudod kérni, hogy hazaküldjenek, max. saját felelősségre. Bár a helyedben én is rákérdeznék, hátha mégis hazaengednek... De biztos ez a gyakorlat a ti kórházatokban, túlhordással bent tartanak, és kész. Nem fognak még aznap szülést indítani, ha minden rendben.
2015. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát remélem hazaengednek saját felelősségre. Szerintem senkinek nem lenne kedve pont hétvégére befeküdni távol mindenkitől. Na meg szerintem hétvégén nem is foglalkoznak kifejezetten az emberekkel.
2015. szept. 7. 18:38
 8/12 anonim ***** válasza:

Nos ha pénteken befektetni hivtak akkor fekudj be. Nem azert de csak jo tanacs.

En két hete szultem. De ugy, hogy előtte másfél héttel befektettek mert ugyan nem volt baj de az nstm reggel mindig rossz volt. Az orvos javaslatara elfogadtam. Vagy ez vagy mindennap 100km akar ketszer is. Akkor 38het vegen jartam. Hidd el en se őrültem neki főleg hogy a harom eves lanykam itthon kellett hagyni. Azt hittem sose jon el az ido. Pedig neha hazajohettem volna de csak sajat felelossegre es ugy hogy ilyenkor a mentő se vihet be ha baj van. Igy vártam. Nem történt semmi. Es lass csodat 2hete a kiírás napján megszuletett a lanykam pedig elozo nap se volt jele.

Sztem barmit javasolnak fogadd el. Par nap kibírható.

2015. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
42. hétig csak terminustúllépés van, nem túlhordás. Ha semmi bajotok nincs, én a helyedben hazajönnék saját felelősségre. Indítani meg pláne nem hagynék. Vigyázz, mert hallottam már olyan sunyi dokiról, aki ilyen esetben (haza akart menni) úgy megvizsgálta a kismamát hogy vérzést okozott, és erre hivatkozva azonnal megcsászározta...
2015. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Úristen. :/ Én az ilyennek eltörném a kezét.
2015. szept. 7. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!