Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Esztétikailag szerintetek a...

Esztétikailag szerintetek a császár hege vagy a sok stria, csúnya bőr a hason rosszabb?

Figyelt kérdés
Van rájuk valamilyen hatásos kezelés?
2020. máj. 28. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Egyik sem.
2020. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a stria rosszabb. Császárhegem sajnos van, a striákat szerencsére megúsztam.
2020. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
A striát nehezebb eltüntetni. Ha a császárheg szépen meggyógyult akkor pár év múlva teljesen elhalványodik és a bugyi úgyis eltakarja.
2020. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
A császár hegem, mintha a körmömmel megkarcoltam volna a bőröm, a bugyi vonala alatt 10 cm-es halvány csík, azért a stria rondább sokkal.
2020. máj. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom jól leleszek pontozva: Egyik sem rossz. Nekem ott vannak a striák és a császárheg is. Mindig arra a 9 hónapra gondolok, milyen jó érzés volt kihordani a gyerekemet, megszülni. Nekem nem jut eszembe, hogy esztétikai hiba lenne. Hozzáállás kérdése.
2020. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*le leszek
2020. máj. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Stria. A császáros hegem egyáltalán nem zavar, ezektől a rohadt csíkoktól rosszul vagyok. A belső combjaim és a fenekem is tele van velük.
2020. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem teljesen mindegy? Tudsz bármelyik ellen tenni azon kívül, hogy nem vállalsz gyereket? Most tök komolyan kérdezem. Vagy terhes vagy és az alapjan fogod kérni a császárt vagy a természetes szülést, amit itt írunk? Azt hiszed, ez a te döntésed lesz? Az ilyen kérdések kiakasztanak, bocs.
2020. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Stria szerintem rosszabb. Szörnyen ront az összképen ha van.

Én szerencsére megúsztam, császárhegem van, de annyira elhalványodott,hogy szinte alig látni. 1 éve szültem.

2020. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Stria. A császáros hegemet ugye a fehérnemű takarja, tehát az egyetlen ember, aki látja, az a férjem. A hasamon a csíkok meg ha strandra megyek, én bikinit hordok, az látszik. De egyébként nem érdekel. Egyik sem. Ez nem olyan dolog, amit meg lehetne előzni, amit kérni lehetne, hogy ne úgy legyen. Használhatsz bármit, szedhetsz bármit, ha a bőröd olyan, ha a szülésed olyan lesz, akkor úgyis császárral szülsz és csíkos leszel. Ez ellen nem lehet tenni.
2020. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!