Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány csomag szülés utáni...

Hány csomag szülés utáni betétet vigyek a kórházba?

Figyelt kérdés
Vettem három csomag szülés utáni betétet. Ez kb 30 db betét. Elég lehet amìg benn vagyok a kórházban 3-4 napra.

2020. jún. 10. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg bőven. Attól függ milyet vettél. A tena brutál jól bírta nekem. De én végül egy hetet töltöttem bent és ennyi idő alatt 2 csomag fogyott el. De azt hiszem, azok 20 db-osak voltak, amugy max visznek meg be neked, ha mégsem elég.
2020. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 napot voltam a kórházban. 15 szülés utáni betétet és 3 eldobható bugyit használtam el.
2020. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

10 db betét ment el

Vittem éjjeli allwayst

Utolsó napra az is oké volt..


30 db-ot vettem


2 szülésre eleg volt bőven

2020. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 khniki ***** válasza:
Én bevittem az egész csomagot, mert nem tudtam, mire számítsak. De végül 10 db elég volt, utána már csak sima éjszakai betétet használtam.
2020. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb. 15 db betét ment el míg bent voltam. A kórházban adták, valami Bella márkájú, amit én vittem elő sem került (Allways Night).
2020. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 1 csomagot vittem, maradt a 2. szülés utánra is belőle
2020. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg kellett bontanom a második csomaggal is (Tena Lady). 3 napos volt a kórház.
2020. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!