Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány órát vajúdtál otthon,...

Hány órát vajúdtál otthon, mielőtt kórházba mentél?

Figyelt kérdés

1. Hány órát vajúdtál otthon, mielőtt kórházba mentél?

2. Mi lett a szülés kimenetele (hüvelyi, császár)?

3. Milyen beavatkozások voltak a kórházban?


(Nem szeretném, ha a kérdés átmenne hüvelyi kontra császár vitába, erre ügyeljetek kérlek!)



2020. jún. 24. 10:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Éjfélkor kezdődzek a fájások, 5-kor mentünk be (5 percesek voltak a fájások), 7-kor spontán megrepedt a burok, 8-kor megszületett a lányom természetes úton. A kórházban semmilyen beavatkozás nem volt a beöntésen kívül. Gátmetszés volt.
2020. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

1, kb 6 órát,4 órát,szinte semmit


2,hüvelyi szülés,háromszor


3,gátmetszés,beöntés,oxi infúzió,burokrepesztés


Ez három szülésből jött össze.

2020. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szülés előtti napon voltam orvosnál, gyalog mentem haza (abban az állapotban egy óra séta volt), úgy egy óra múlva jött az első fájás. Aznap este szépen maradt 10 percenként, éjjel simán aludtam, reggel fájásra ébredtem, felkeltem, összekészülődtem, nyolc körül értünk be, előkészítés, burokrepesztés, 11-kor szültetett meg a lányom, spontán.
2020. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
6 órát vajúdtam itthon éjjel, 6 percessel indultunk a 45 km-re lévő kórházba. 3 ujjnyira voltam kitágulva. Burkot repesztettek, még 3 óra volt onnan a szülés. Hüvelyi úton sikerült.
2020. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Elfolyt a magzatviz,rogton 5perces fajasok, indultunk. 4ora mulva csaszar mert faros volt.

2. Elfolyt a magzatviz, rogton 5perces fajasok, 4ora mulva termeszetes szulessel baba.


Egy percet sem vajudtam otthon, illetve 2 gyerek utan sem tudom mi a kulonbseg a joslo es a tenyleges fajasok kozott, feszul, huzodik, itt faj, ott faj elotte napokig, hetekig de ugy vettem h ez ezzel jar. Semmi kulonbseget nem ereztem addig a pontig h magzatviz, 5perces.

2020. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

1

- 2 h-t + 50 p út 5,5 h volt innen a baba,


- 1,5 h 40 p út / mert kitérőt tettünk a nagyobbat nagyszülökhöz/

20 perc alatt született innen meg



2

-Hüvelyi


-hüvelyi


3

-oxy, hasból könyöklés, vákuum, gátmetszés, / okkal.. császárhoz késő volt, nem volt tolófájásom.. baba beszorult/ ez a legtermészetespártibb kórházban



-semmi

Nem hagytam, akartak oxyt, metszést

2020. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1. Nem tudom pontosan, talán 12-3 órát? Szombat késő délután - kora este indult "valami", aludni már nem nagyon tudtam. Reggel pisiléskor távozott a nyákdugó, beparáztam, hogy ez már nem tréfa, és elindultunk. Nem kellett volna még. 3 óra múlva megszületett, de csak a beavatkozások miatt.

2. Hüvelyi

3. Beöntés, burokrepesztés, oxy, hasbakönyöklés, gátmetszés. Egyik sem kellett volna, csak két ünnep között voltunk, vasárnap, és közeledett az ebédidő... 😏

Ma már okosabb lennék, csak a végén "esnék be", és gyorsan kitolnám, ahogy nekem jó, nem hagyva semmilyen beavatkozást.

2020. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az elsővel bent voltam a kórházban, a másodikkal 24 órát vajúdtam otthon, aztán 8-at bent.
2020. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Otthon semennyit,mert már előtte kórházban voltam túlhordás miatt. Indított volt 41+5. 4kor kaptam méhszájtágítót,fél9kor burokrepesztés,utána oxy,22:55kor megszületett természetes úton
2020. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Reggel 6kor felkeltem, éreztem, hogy görcsöl a hasam, de nem volt vészes. Bementem a munkahelyemre, gondoltam majd egy kis extra adag magnézium segíteni fog. Nem segített. Egyre jobban görcsölt. Akkor már kezdtem pánikba esni, mert csak 26 hetes terhes voltam. 9 körül jött a férjem, szaladtunk az orvoshoz, 3 ujjnyira nyitva voltam. Onnan azonnal a klinikára mentünk. Megkaptam a visszatartó infúziós folyadékot és a tüdőérlelőt a popómba. Végül 1 óra után sürgősségi császár lett belőle. Reggeltől a császárig 7 óra telt el.
2020. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!