Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezhet, hogy a vajúdás...

Létezhet, hogy a vajúdás megtorpan valami miatt?

Figyelt kérdés

Tegnap estétől egészen ma kora délutánig rendszeres, stabilan 8-10 percenként érkező, egyre erősödő fájdalmakat éreztem, a derekamban és a hasam alján, ami nem múlt el sem mozgásra, sem meleg vízre. Ma a nyákdugótól is könnyes búcsút vettem. Viszont délután óta gyakorlatilag semmit nem érzek, csak amikor a lányom mocorog és valamibe éppen belerúg vagy kényelmetlenül megnyomja. Létezhet, hogy igazából ezek csak jóslók lettek volna tegnap estétől? Nem volt eddig jóslóm, de úgy tudtam, azt inkább a hasamban érzem, és nem periodikus, nem tart sokáig, és ha pozíciót váltok vagy zuhanyzok pl, akkor elmúlnak.

Aggódnom kéne? Holnap megyek ctg-re, vajon ott erre kérdezzek rá, hogy mi lehetett, ha nem mutat a gép semmi konkrétat?


2020. júl. 5. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem onnantól hogy először beindultak a fájások volt 31 óra mire megszületett a kisfiam. És kétszer is volt olyan közben hogy több órára abba maradtak a fájások. Nekem minden rendben ment.
2020. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Tok eros es rendszeres josloim voltak mar napokkal elotte. Amikor tenyleg igaziak voltak, eloszor nem is vettem komolyan, azt hittem ujra joslo. De akkor mar igazi volt. Viszont a jo hir, h ez tok jo, mert valoszinuleg mar tagulsz. En 3 nap joslozas utan 2 ora alatt megszultem. Gyakorlatilag 2 ora alatt 3 perces fajasok lettek es mire beertunk a korhazba mar 4ujjnyi voltam.
2020. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!