Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kézzel tágítás normális,...

A kézzel tágítás normális, elfogadott módszer szülés közben?

Figyelt kérdés
Mert brutálisan fájdalmas, megalázó volt, legalábbis nekem. Annyival elintéztek hogy ez bevett szokás.
2020. júl. 20. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Semmi sem normális, ami természetellenes.

Doktor bácsi biztos sietett.

Kivéve, ha köldökzsinór előreesést gyanít, vagy

egyéb komplikációkat.

2020. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
A rutin része valóban. Csak a rutin szar.
2020. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem normàlis! Ez szülèszeti erőszak! Attòl, hogy sok nőn elvègzik, mèg nem lesz elfogadhatò.
2020. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Én nem ítélem el teljesen.


Tőlem vajúdás közben, mikor már régóta tartott megkerdeztek, hogy engedem e, mert órákkal leroviditheti a vajúdást. Én belementem, mert akkor már azért örültem mindennek ami gyorsíthat, de így is nagyon rossz élmény, hogy amúgy fájás közben csináltak. De ha több órával elnyulik a vajúdás, az sem lett volna jobb szóval elfogadható volt.


Viszont ha szó nélkül nekiestek volna csak úgy mert ezt szokás, azt elítélem volna.

2020. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem normális, ha nem egyezel bele.


Ehhez keleltt nekem egy hozzáállás, egy stílus és eg tudatosság, hogy képes legyek nemet mondani.


Nem kaptam oxit és gátmetszést sem így...


Nagyon nehéz abban a helyzetben vállani a döntésünket..

2020. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Engem sem kérdezett meg előre.

Majdnem lerúgtam a fejét.

Ha utána több bátorságom van, beperelem. Azonnal orvost váltottam. Felháborítónak tartom, hogy a beleegyezésem nélkül ezt csinálta.

2020. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2020. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Ez engem is nagyon megviselt, többször is csinálta, végül így is császár lett a vége. Nem kért engedélyt, csak simán, mikor megnézte, mennyire tágulok. Én azóta látni sem bírom azt az orvost. (Pedig fizetett volt.)
2020. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
6-os vagyok: az enyém is magánorvos volt, nem kevésért. Felháborító, és azóta is hányinger tör rám, ha eszembe jut. Döbbenet, hogy ilyet megengedhetnek maguknak következmény nélkül. Bárcsak olyan erős lennék lelkileg, amennyire nem vagyok. Abszolút erőszak volt, igen. :(
2020. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Én konkrétan perelni akartam miatta az ügyeletes orvost! Magán! Orvosom volt , de várni kellett rá ,mert akkor hívták be mikor indultak a fájások , az ügyeletes orvos közölte ,hogy "megvizsgál" , na vizsgálat alatt mint utóbb kiderült méhszájtágítást értett és én nem tudtam erről , csak utólag..2x is! Sajnos mivel semmilyen papíron nem szerepelt ,hogy ezt alkalmazta így nem tudtam mivel ügyvédhez venni..borzalmasan megalázónak és felháborítónak tartom ,hogy olyan dolgot végzett el amiről én nem tudtam , nem adtam engedélyt, az orvosom meg pláne nem..
2020. júl. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!