Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kézzel tágítás normális,...

A kézzel tágítás normális, elfogadott módszer szülés közben?

Figyelt kérdés
Mert brutálisan fájdalmas, megalázó volt, legalábbis nekem. Annyival elintéztek hogy ez bevett szokás.
2020. júl. 20. 13:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem kérdeznek meg téged,az rossz tőlük nagyon megalázo,erőszak.Ha megkrédeznének tőled,engedélykor vagy a porotokol előirja az más
2020. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tőlem sem kérdeztek semmit..

Láttam az indúziót



“Az minek?” Volt a kérdésem..



Kéri az orvos az ollót a vágáshoz


“Miért tartja indokoltnak?”


De mint írtam, ehhez nagyon ott kell lenni fejben, és képben az eszközökkel, kofejezésekkel.


Ez a nagy baj.. hogy a kiszolgálttott helyzetben ennyire kell figyelni.


/ ügyeletben szültem/

2020. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 ginus23 válasza:
Nekem nem volt fogadott orvosom de szülésznőm igen. Nalam sajnos ugy alakult a helyzet hogy a kislanyom belekakalt a magzatvizbe ezert inditottak a szulest (kiirt utan egy nappal) nalam peldaul muszaj volt felgyorsitani az esemenyeket. Nekem se volt jo elmeny, eszmeletlenul fajt amellett, hogy 2 percekenkent jottek a fajasok, de mondta a szuleszno, hogy orakkal leroviditi a vajudast. Igy is teljesen kimerultem a vegere, gatmetszesem is volt es mikor vartak ossze remegtem a faradtsagtol, nem tudom mi lett volna ha meg ez elhuzodik akar 1 oraval is. Amikor nagyon elviselhetetlennek ereztem szoltam hogy hagyja abba es o ezt tiszteletben is tartotta. En nem ereztem megalazonak, van az a helyzet amikor tenyleg szukseg van ra es tudom, hogy a szulesznom is azon volt, hogy a baba minel elobb megszulessen es ne legyen baj. Ami nagyon fontos az az, hogy aki veled van mennyire figyel rad es hogy az a lenyeg neki, hogy te minel elobb tul legyel rajta vagy az, hogy o mehessen dolgara.
2020. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
8%
De, a szülészeti erőszak kell, mert ilyenkor is lefoghatja a vagy leszíjazhatja a nőt, úgy mint a gyermeknőgyógyászaton, és ez egy férfinak izgató. Amúgy, igen, ahogy Novák Katalin is fogalmazott, a nők valóban csak szülő-és szexgépek
2020. dec. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsö voltam: férfi vagyok
2020. dec. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!