Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A jóslófájások mindig megelőzi...

A jóslófájások mindig megelőzik a szülést? A 36. hétben vagyok és még semmi ilyesmit nem éreztem. Létezik olyan, hogy nem is lesz, hanem rögtön a valós fájások jönnek majd?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a szülés előtti éjszakán volt néhány jósló, korábban semmi.
2010. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem egyáltalán nem voltak jósló fájásaim. A kiírt napon hajnalba elkezdett szivárogni a magzatvíz, bent a kórházban rögtön 2,5-3 perces fájások voltak de csak enyhe mensi szerűek, aztán egyre erősebbek lettek.
2010. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem se volt josló,a kiirt nap elötti éjjelen 5 perces fájásokkal kezdődött.Semmi előjele nem volt,hogy szülni fogok
2010. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem sem voltak jósló fájásaim, pedig 13 nappal hordtam túl a kisfiamat, és semmi fájásom nem volt.

2010. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azt se tudom, mi a jósló. Sőt, normális fájásaim se voltak, miután hajnalban elment a vizem. Úgy kellett másnap oxitocinnal indítani.
2010. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem tudom, hogy mi az, hogy jósló fájás...sőt, azt sem tudom, hogy mit is jelent egy igazi fájás. Egyikben sem volt részem. Sehogy sem tudtak egy pici fájást sem csinálni, így mindkét babám császáros.
2010. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alig volt pár keményedésem, jóslóm egyáltalán nem. Mégis megszültem :) Fájásokkal indult a szülésem, egyből felismertem, és tudtam, mikor kell indulni. Elég egyértelmű volt.
2010. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én se éreztem még semmit, kivéve ha agyonhajtom magam, akkor szúrkál a hasam, de azok szerintem nem jóslók...már én is várnám, hogy kb tudja mire kell készülni, de nem jön semmi...:-(


Minden jót!

38h.km.

2010. aug. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt jóslófájásom. Egyszer csak elfolyt a magzatvíz és jöttek a fájások.
2010. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!