Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni sokk? Vagy mi...

Szülés utáni sokk? Vagy mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Volt egy szobatársam akinek egy nappal később született a babája mint nekem. Mikor láttam őt másnap reggel a szülése utáni napon akkor olyan volt mint egy élő halott. A nővér kísérgette wc-re, vezetnie is kellett őt. Mintha nem is lett volna magánál, üresen nézett ki a fejéből és ment mint valami robot. Később már tolókocsiba ültették és elvitték valahova, engem pedig haza is engedtek akkor úgyhogy nem tudtam megnézni hogy van. Pedig a szülés után aznap este mikor láttam teljesen jó volt.

Kicsit ijesztő volt számomra, hogy ennyire nem volt magánál. Mi lehetett ez? Előfordulhat ilyesmi szülés után?


2020. aug. 6. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a babával nem volt rendben valami és az viselte meg? Nekem volt egy szobatársam akinek a babáját átvitték másik városba PIC-re mert ott nincs. Hát ő nem bezombult hanem örjöngött, hogy őt nem érdekli, azonnal adják ki a záróját és megy a gyerek után.
2020. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Nem rád tartozik. Törődj a magad dolgával!
2020. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vérveszteség okoz ilyet


Bnőm 2-szer kapott vért


Unokatesómat másnap tolták kaparásra


Másik Bnőm császárhegét kinyitották 2 héttel később varrták



Ezeregy dolog lehet

2020. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg vérveszteség.
2020. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet napokig vajúdott,es kialvatlan volt, teljesen legyengült. Én pl. a szüles napjan éjfél után picivel felkeltem (kb. 10-kor aludhattam el,vagyis aludtam 2-2,5 órát). Reggel fél 7-re mentem nst-re, 9-kor amnioszkópiám is volt. Már nagyon éhes voltam, meg álmos, alíg vártam hogy hazaérjünk és egyek meg aludjak. Egy vajasas kiflit ettem addig. Erre vizsgálat után elfolyt a magzatvizem, es a vajúdóba kerültem. Nem ettem egész nap semmit, csak ittam de nem esett jól mert éhes voltam. Mikor mar jöttek a fájások nem igazán tudtam ezen gondolkozni,viszont szüles után (este 11-kor) ismét rámtört az éhség, hiszen 1 napja mar nem ettem meg aludtam. Az egyik nővér hozott nekem egy májkrémes kenyeret, soha nem esett még olyan jól. 2 óra múlva ugye fel kell kelni. Kerdeztek jol vagyok-e, menni fog, én, hát persze. Felálltam, elöntött a vér, még a szomszéd (üres) agy is véres lett. Innen már csak arra emlekszem, hogy orvosok szaladgalnak, infúziót kötnek be. Elájultam. Majdnem 5 órát voltam így, de utána 2 napig még zombi voltam. Sokszor a szobatársam segített wcre menni, a babám szerencsére sokat aludt, én meg mint akit lelőttek, ugy aludtam vele. Miutan bepótoltam az alvast (meg az evest) minden rendbe jött.
2020. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!