Lombiko-"sokk" mik azok a tényezők amik befolyásolhatják a teszt eredményét (pl. sűrű vizelés előtte)? Miért "jobbak " a délutáni tesztjeim?

Figyelt kérdés

február 20.-án volt petesejt leszívás, 22-én embrió transfer a trasfer után még két naponta 1/4 Ovitrelle injekciót kellett beadni 4 alkalommal. Tegnapi napon Benu 10-es teszttel [link] készült, ez eddig a legerősebb, szép pozitívnak értékelem.

Előtte is készítettem 10-essel és 25-el is, amik halványabbak voltak, vagy alig látszottak, főleg a kevésbé érzékeny.

Ma is készítettem másik típusú,de az is 10-es erősségű, viszont azon alig látszik. Menses 4 napja késik.

Tüneteim közül mellfeszülés és fáradékonyság jelen van.

Holnap lesz vérvétel, de nagyon összezavar az eddigi eredmény. Volt valakinek hasonló és mégis baba lett belőle? Őszintén szólva nagyon megijedtem...


2017. márc. 9. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Leginkább az Ovitrelle befolyásolja a teszt eredményét, téves pozitív irányba. Akinek beültetés után adnia kell, az csak a vérvételre hagyatkozhat.
2017. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
28.-án adtam az utolsó 1/4 -et, aminek a lebomlása kb 2-3 nap, annak már ki kellett ürülnie. Ezért is mertem örülni ennek, csak most tényleg elbizonytalanodtam.
2017. márc. 9. 12:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem baba van a pocakban :) holnap a vérvétel 100%-os eredményt ad majd :) 28 óta már ki kellett ürülnie. Halkan gratulálok :)
2017. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
annyira jó lenne :) -de akkor mi lehet az oka, hogy ma a 10-essel mégis nagyon halványan jött a második csík.. Igazad van a holnapi vérvétel úgyis a mérvadó, csak ha mégis van hasonló helyzetben lévő anyuka jelölt, szívesen meghallgatom :)
2017. márc. 9. 12:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy kevés volt a hcg a vizeletedben. Nekem nagyon halványka csíkjaim voltak 4 napig és mára már 11 hónapos a hercegnőm :) nagyon bizakodó vagyok majd írd meg hogy mi lett az eredmény. Szívből drukkolok :)
2017. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Gratulálok a babához! Mi már 2 éve próbálkozunk, endometriozis miatt vált szükségessé a lombik, ez az 1. és remélem sikeres lesz és már legközelebb csak kistestvérért kell majd ismét részt venni rajta.

Nagyon- nagyon köszönöm a pozitív hozzászólásokat is.

Kutakodtam még neten ott volt egy olyan bejegyzés is, hogy legalább 4-5 órás vizelet visszatartásnak kell lenni a megfelelő töménységűért, na én esténkét 2-3 óránként járok pisilni. Valószínű ezért is eredményesebb a délutáni tesztem. Meglátjuk mi lesz..

2017. márc. 9. 13:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon izgulok 😊 sok sikert a mai naphoz! Lélekben veled vagyok. Drukkolok 😊
2017. márc. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos nincsenek jó híreim, de nem adjuk fel :) Köszönöm mindenkinek a bíztató szavakat! puszi nektek!
2017. márc. 10. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok Nektek és a lehető legtöbb boldogságot a jövőben!
2017. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy ! Köszönjük !!!
2017. márc. 12. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!