Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Koronavírus ideje alatt, hogy...

Koronavírus ideje alatt, hogy zajlik a lezàrt kórházban a szülés?

Figyelt kérdés

5 hét van még a szülésig és nagyon félek attól, hogy senki nem lehet bent velem a kórházba ,illetve nem jöhetnek be hozzám a család tagjaim ha újra lezárják a kórházakat.


Vannak köztetek olyanok akik az "első koronavírus hullám" alatt szültek?


Mire számíthatok?


Én Nyíregyházán fogok szülni és a saját orvosomhoz is ragaszkodnék, de úgy tudom a kórház lezárása alatt csak az az orvos lehet bent aki épp ügyeletes.



Talán kicsit megnyugodnék ha néhány információval segítenétek, és nem tudatlanul mennék be a kórházba,tele félelmekkel!



Előre is köszönöm Kedves Kismamák 🙂



2020. aug. 28. 09:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az egyik kórház oldalán fent volt ha az anyuka pozitiv akkor abban a kórházban nem szülhet.
2020. aug. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
11 és mivel Magyarország élen jár a tesztelésben végül is a betegeknek csak kb a 80%-a nem tudta, hogy a “vírusos tudogyulladasa” a “valami vírusa”. “Fekudjon, sok folyadék” stb az korona volt e. Vicc ez az egész komolyan.
2020. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

Mázlista vagy 8-as!


Szintén Szeged, június. Császárnál nem lehetett bent hanem a folyosón kellett várnia. Megnézhette, képeket csinált és ennyi. Még magához se vehette rövid időre. :( Aztán természetesen pár nappal később mindezt feloldották.

Műtét után a tusolásnál segítettek felállni onnantól viszont semmit, merthogy tessék magunknak erőlködni. Szóval másnap már egyedül kellett kelni, azt hittem leszédülök az ágyról, na meg mire összeszedtem a cuccaimat...


Én már nagyon unom ezt a járványhisztit. Az egyetlen jó az volt hogy 48 óra után hazamehettünk. Borzalmas volt a recsegő ágyon aludni ami minden mozdulatra megnyikkant.

2020. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na most zártàk le a nyiregyi kórházat :(
2020. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ.

Sajnálattal hallom nagyon.

Kitartást és sok erőt minden olyan kismamának aki most fog szülni!

Mert nekem nagyon sokat jelentett volna ha bent lehetett volna az apuka a szülés előtt és után.

Így majd segítjük mi "idegen" kismamák egymást bent.

És reménykedünk, hogy a Nővérkék és az épp ügyeletes orvos/szülésznő kedves lesz velünk.

Könnyű szülést mindenkinek ❤️🙂

2020. szept. 1. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!