Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mikor vette le a tapaszt...

Ki mikor vette le a tapaszt csaszarozas után? plasztikai varras volt. 24 en szultem orvosom szerint már hétvégén levehetem de félek hogy még jobban fog fajni és hogy erheti víz is de ne aztasam ki hogyan csinálta?

Figyelt kérdés
2020. okt. 30. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
1 hét után volt varratszedés, utána 4-5 napig kellett rajta hagynom.
2020. okt. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fajt mikor levetted?
2020. okt. 30. 04:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Rajta hagytam, a kontrollon vették le. Azt mondta a szülésznő, nem kell visszarakni.
2020. okt. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Nekem az első zuhanyzásnál elázott. (2 napra a műtétre.) Mondták előre a nővérek, hogy ha vizes lesz, menjek be és kicserélik. Bementem, kérdezték, mindenképp kérek-e rá, mert hadd levegőzzön. Nem kértem.

Nem fájt jobban.

2020. okt. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Külföldön, felszivódó varrat volt, még aznap a kórházban levették, szellőzni hagytam, és már aznap zuhanyoztam, járkáltam, 1 hét múlva már utaztam (speckó baba intenzívre 2 óra vonattal).


De én különösen jól gyógyulok.


Sokkal szebben gyógyult, mint az epehólyag kivételem helye, amin rajta kellett hagyni a kötést 3 napig. És az sokkal rondább lett, pedig kisebb bemetszés, és jobban is fájt.


Iszonyat profi sebészt kaptam a szülészeten.

2020. okt. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem felszívódó varrataim voltak. 2-3 naponta cserélte a férjem a tapaszt,amikor már elkoszolódott. Saját döntésem volt, hogy legalább 2-3 hétig ragasztottam. Nyugodtabb is voltam, hogy nem éri szennyeződés és nadrágot is könnyebb volt úgy hordani, hogy nem dörzsölte a heget.
2020. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hm.. köszönöm en felek levenni de hétvégén le vettetem felek. attól is h hogyha furdok viz éri 😁 de akkor a lényeg hogy ne aztasam el?

az normális fájdalom ha zavar hogyha rajta van a bugyi?

2020. okt. 30. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!