Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem fordul be kisfiam és...

Ha nem fordul be kisfiam és marad faros, akkor automatikus császározás lesz, azt mondta a doki, hogy 39. hét. Ez nem kései kicsit? Mivan, ha addig megindul a szülés?

Figyelt kérdés
Azzal nem is lenne baj, ha elkezdenék vajúdni, még nincs a baba a szülőcsatornában, de mindenkinél más, épp barátnőm nemrég úgy szült, hogy 1.5 órába benne volt minden. Pedig első babája volt.
2018. ápr. 11. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor gyorsan császároznak ha beindul a szülés, nekem is így volt, elfolyt a magzatvíz, 1 óra múlva császár.
2018. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39+6 napig adott az orvosom esélyt a babánknak a befordulásra.Nálam nem indult be a szülés magától.Szerintem ne idegeskedj előre ezen.Nst-re jársz, gondolom az orvosod megnézi az eredményt és ellenőriz téged is, ha változást lát úgyse várja meg a 39-ik hetet.
2018. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A magzat érdeke, hogy megvárják a 39. hetet. Ha meg beindul, akkor megoperálnak, ennyi.
2018. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(Nekem sajnos) nem gyakori, hogy az első szülés ilyen gyors.. nekem pl 24 óra volt, meg 40 hetes voltam amúgy is. Ezen ne aggódj. Aztán gondolj csak bele, hogy ha valaki hüvelyi szülésre készül aztán valami gond van, nem húzzák sokáig az időt császárral, gyorsan zajlanak az események.
2018. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!