Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik budapesti kórházban...

Melyik budapesti kórházban lehet egyágyas szobában lenni szülés után?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon fontos lenne az egyágyas, mert nem tudok úgy aludni, hogy mások is ott vannak. Volt amikor ismerősökkel erdeik kiránduláson voltunk, és tusitaházban többen aludtunk egy szobában, egész éjjel nem tudtam elaludni. Utána másnap éjjel hiába voltam már szörnyen fáradt az előző éjjeli nemalvástól és a túrától, már hajnal volt mire sikerült végre 1-2 órára elaludnom.


Szóval emiatt szeretnék nagyon egyágyasban lenni a kórházban is.


Van olyan kórház, ahol biztosan van rá lehetőség? (nem baj ha fizetni kell érte valamennyit)


2020. nov. 30. 11:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
SOTE II biztos. De szerintem barmelyikben.
2020. nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
alapból a szent imrébe tartoznék, ott pl azt olvastam, hogy vannak egyágyasok, de csak akkor lehetsz ott nyilván ha épp szabad valamelyik
2020. nov. 30. 11:39
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Ja azt azért hozzáteszem, ha van hely! Általában 1-3 ilyen szoba van mindenhol. Ha foglalt, akkor sajna foglalt. Előre nem lehet őket foglalni mivel ugye nem lehet tudni mikor jön a baba plusz ha a program csaszarosok foglalnak előre nem lenne túl igazságos. Sok sikert
2020. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez mindenhol így van. Max magán kórházban lenne garantált helyed.

Amúgy ne aggódj, egy korhazba sehogy nem lehet jól aludni. A babák bognek, a nővérek mászkálnak, a villany a folyosón mindig eg. Nalunk nyitva kellett hagyni az ajtót is (nyilván ha gond van ne teljen azzal idő, hogy nyitogatni meg kitámasztani kelljen meg meghallják ha valaki kiabál). Hajnali 5-kor jöttek vert venni, lázat mérni, injekciót adni. Kinek mi kellett. Ennyi 🤷🏼‍♀️ En egy hetet voltam benn a végén már olyan fáradt voltam, hogy a ferjem agyba parancsolt amint haza értünk.

2020. nov. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
2: nyilván nincs korlátlan számú egyágyas szoba - ez azért érthető....
2020. nov. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, és mikor kell mondani, hogy egyágyasat szeretnék? amikor bemegyek a kórházba, vagy amikor már megvan a baba?
2020. nov. 30. 11:44
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a szülésznő akkor kérdezte, amikor már pár órája megszültem, hogy hány ágyasba szeretnék.

Előre nem hinném, hogy sok helyen megkérdeznék, hisz ki tudja, meddig vajúdsz.

Első gyerekkel nem jutottam egyágyashoz,

másodjára szerencsém volt.

2020. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Olyan is lehetséges, hogy első éjszaka nincs még hely, de másnapra felszabadul, és akkor második éjszakára átraknak?
2020. nov. 30. 11:58
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Istvánban van de amikor én szültem pl esélyem nem volt mert tele volt az osztály. A hazamenetel reggele előtti napon délután megkérdezték, hogy akkor szeretném-e az egy ágyas szobát ahogy a szülésnél jeleztem. Mondtam, hogy lol köszi, de mostmár nem. 😃
2020. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
8 igen van. Nővérem második nap tudott menni az egy ágyas a, mert akkor engedtek haza az előző delikvenst.
2020. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!