Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik budapesti kórházban...

Melyik budapesti kórházban lehet egyágyas szobában lenni szülés után?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon fontos lenne az egyágyas, mert nem tudok úgy aludni, hogy mások is ott vannak. Volt amikor ismerősökkel erdeik kiránduláson voltunk, és tusitaházban többen aludtunk egy szobában, egész éjjel nem tudtam elaludni. Utána másnap éjjel hiába voltam már szörnyen fáradt az előző éjjeli nemalvástól és a túrától, már hajnal volt mire sikerült végre 1-2 órára elaludnom.


Szóval emiatt szeretnék nagyon egyágyasban lenni a kórházban is.


Van olyan kórház, ahol biztosan van rá lehetőség? (nem baj ha fizetni kell érte valamennyit)


2020. nov. 30. 11:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
32%

Ezt kétlem, mert nekik dupla munka (nővéreknek, takarítóknak - becuccolsz, kicuccolsz, duplán ágyat húznak) és nem az ő zsebükbe megy a pénz érte, hanem számlával a kórháznak. Különösen most covid idején egyébként is kivágnak 1-2 napon belül.

Egyébként gyerekosztályon jártam már úgy, hogy egy nap után átraktak fizetősbe, de utána még ott voltunk egy hetet (+gyakran jártunk sajnos, azért kedveztek).

2020. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
11 mi az hogy dupla munka agyat húzni? Nalunk amúgy is cseréltek az ágyneműket naponta.
2020. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%

12, mázlista. Magyar kórház? Biztos?

Sajnos sokban voltunk, egyben se volt ez jellemző. Arra is húzták a szájukat, ha véres lett és muszáj lett volna cserélni.

2020. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk is cserélték minden nap, már én kértem, hogy légyszi ne maceráljanak már ezzel amikor egy napja használjuk és egy folt nincs rajta.
2020. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Minden nap jöttek és kérdezték ki ker új ágyneműt. Most nyilván ha nem kertünk, nem húztak át, de amúgy igen.
2020. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Péterfy-ben van. Nekem indított szülésem volt, így mikor bementem azonnal jeleztem,hogy alapítványi szobát kérek. Egyágyas nem volt szabad. Egy velem egy korú nagyon rendes csajjal raktak össze, aki már megszült mikor én bementem, így csak 1 éjszakát voltunk ketten. Míg haza nem mentem egyedül voltam a szobába, de nyilván ez szerencse is.
2020. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Magánkórház.
2020. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Első gyereknél esélyem se volt, mert annyira tele volt a kórház, hogy a terhespatológiára kerültem a babámmal a terhesek közé...

Másodiknál a császáros örzőben voltam 1 éjszakát, és másnap reggel bejött egy nővér megkérdezni, hogy nem akar-e valaki egyágyasat, gyorsan jelentkeztem, és örültem a fejemnek.

Harmadiknál a PIC-re került a babám, így be se vittek a szülészetre, hanem megint a patológián kötöttem ki 3 abortuszos mellett, de azok éjjelre hazamentek, így több napig egyedül voltam éjjelre, és megint csak örültem a fejemnek.

De minden kórházban van szerintem VIP szoba, max nem lesz szerencséd. De ott se hagynak ám aludni, éjfélkor becsörtetett a nővér, és felkeltett, hogy kapcsoljam fel a lámpát... -_- Meg ötkor a lázmérés, ami után közlik, hogy feküdj vissza nyugodtan. Aha, köszi. Hát így megy ez. Én is alvással indítottam odahaza mindig.

2020. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Bajcsyban is van egy meg kétágyas alapítványi szoba. Szerencse kérdése hogy üres e valamelyik épp akkor amikor szülsz.
2020. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Del Pesti kórházban is van 1,es 2 ágyas fizetős szoba. Szerencsésnek is kell lenni, hogy ne legyen foglalt, mert csak néhány van.
2020. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!