Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi most a protokoll a magyar...

Mi most a protokoll a magyar kórházakban?

Figyelt kérdés
Megborotválnak szüléskor? Adnak még beöntést? Mennyire kórházfüggő?
2020. dec. 8. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Szegeden nem adtak beöntést és nem borotváltak, mert volt időm rendbe rakni magam mielőtt elindultunk. Azt nem tudom, hogy egyébként borotváltak volna-e.
2020. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs egysèges protokoll, ahogy eddig sem. Helyi szokasok vannak, azt kòrhàzankènt kell a többi kismamàtòl , esetenkènt a korhàz honlapjàròl, orvostòl megkèrdezni. Elvileg elutasìthatod, gyakorlatilag nem mindig együttműködőek.
2020. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tatabányán en nem kaptam beontest, de az is igaz, hogy en már majdnem egy napja vajudtam mire bementunk és nem ettem/ittam semmit. Ezt kérdeztek is, hogy mióta vannak a fajasok és tudtam e enni. Viszont a többiek ahogy mesélték nem beontest kaptak hanem valami kupot.

Borotválását nem tudom, en borotválva mentem.

2020. dec. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egységes protokoll, Budapesten az Istvánban pl sem beöntés sem borotválás nincsen.
2020. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal Nyiregyhazan sincs beontes,vagyis automatikusan tuti nincs.
2020. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szent Jánosban volt beöntés, de nem borotváltak (előtte pár nappal én elintéztem).
2020. dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is Tatabányán szültem közel két éve, akkor nem volt beöntés, kúpot kaptam. Nem borotváltak, pedig nem voltam megborotválva.
2020. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!