Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csajok ti is féltek a szüléstől?

Csajok ti is féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 hét múlva vagyok kiirva, de én egyre jobban rettegek mindentől. Mi van, ha a fájdalomtól szét orditom a kórházat is ? :D vagy bármi, katétertől, ágytáltól, repedéstől, kitolástól. Egyszóval mindentől. Ti hogy vagytok vele?


2020. dec. 10. 17:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát én úgy be voltam először tojva, hogy 6 nap túlhordás után császárt kértem ( le lehet pontozni, de ez van) életem legszebb élménye volt és hálás vagyok a dokinak, hogy megértett, támogatott és nem kényszerített a természetes szülésre.

Most 36 hetes vagyok 2,5 hét múlva lesz a programcsászárom. Nagyon bízom benne, hogy újra ilyen jó élményekkel távozom, de félek! Tisztában vagyok a veszélyeivel, imádkozom hogy most sem legyen komplikáció egyikünknél sem🙏😊

2020. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én próbáltam nem is gondolni az egész szülés dologra csak, hogy ne parázzam túl. Annyira zen voltam, hogy a nővérem szúrta ki a 10 perces fájásaimat 😂 Pont náluk voltam reggelizni és amikor 10 percenkén torzult az arcom és szisszentem szólt, hogy ebből ma szüles lesz. Mondom tuti nem...az nem lehet. Aztán rá 6 órára meg lett a fiam. 😄 Amíg nem kaptam oxit addig teljesen elviselhető volt a dolog. Aztán amikor beadták rá 5 percre már üvöltöttem. A doki be is jött meglepődve, hogy mi folyik itt ilyen hamar, de nem szólt senki semmit, hogy halkabban kéne csak . Én meg nyomtam ami a csövön kifér, mert elég durván és hirtelen jöttek a fájások. Meg hiába szóltak volna, hogy ne ordibáljak lehetetlen lett volna. Akkor ott azt gondoltam, hogy na én ezt soha többet. Még a férjemnek is mondtam, hogy soha ne szüljön 😂 Aztán egy óra múlva amikor rámrakát a picit és megszűnt minden fájdalom, akkor már azt mondtam, hogy ezt azért még egy párszor simán bevállalnám, nem is volt olyan vészes.
2020. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
#9 Vegig maszkban voltam, fel sem tunt.
2020. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!