Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jogosan esett rosszul?

Jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

Barátnőm nemrég szült természetes úton, nekem sajnos prog.csaszar lesz. Beszélgettünk majd mondja, hogy ne bánd hogy császár lesz mert nagyon fájt neki bár így legalább megszenvedtem érte.

Ez nekem rosszul esett.


2020. dec. 11. 08:57
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mármint hogy ő szenvedett meg a babáért.
2020. dec. 11. 08:58
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Mindenki szenved értük vagy így vagy úgy. Neked gondolom utána volt kellemes. Az ilyen barátnőktől mentsen meg az isten. Rosszindulatú.
2020. dec. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Sose értettem az ilyen hozzáállast. Mintha ez lenne a lényed... Nem az a lényeg, hogy megszülessen egészségesen?


Bocs, de egyszerűen elkap a harci ideg attól, ki hogy szült, mert aki császárral, az nem is anya..(mondom ezt úgy, hogy én is természetes úton szültem), meg hogy egy gyerek nem gyerek... Ezekkel a világból ki lehet kergetni.


Ne foglalkozz vele, egy bizonyos szint fölött nem kell lenenni egy bizonyos szint alá. Soha életében nem fogja a gyerektől senki megkerdezni, hogy anyukád császárral szült, vagy hüvelyi úton!

2020. dec. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy meg miért jó, hogy megszenvedett érte, ha lehet kisebb szenvedessel is??? Én is veszek be fejfájáscsillapotot, amikor még csak kicsit fáj, nem várom meg, hogy elviselhetetlen legyen. Akkor én nem vagyok ember ezek szerint. 😂
2020. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos az anyaság okán is szűnhetnek meg barátságok épp az ilyen mondatok miatt.
2020. dec. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek ki is ábrándultam ha lehet ilyet mondani. Nekem is az a lényeg, hogy egészséges legyen.
2020. dec. 11. 09:12
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Te meg lehet utána fogsz megszenvedni.
2020. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Én természetes úton szültem kétszer is, de emelem kalapom a császárral szült nők előtt. Sokkal nehezebb és fájdalmasabb nekik a műtét után. Tovább is tart a felépülés. Szóval respect nekik. ✌️
2020. dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok. Megnyugodtam😇
2020. dec. 11. 09:31
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj, de nagyon fog fájni a császár után... Ahogy leírta barátnőm, tízszer inkább hüvelyi, mint egyszer császár. Kitartást kívánok.
2020. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!