Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, hogy császármetszés...

Van olyan, hogy császármetszés után nem kell menni varratszedésre?

Figyelt kérdés

Múlt héten császároztak, már a múlt héten haza is engedtek, viszont egyáltalán nem mondták, hogy vissza kéne mennem varratszedésre, sőt, bár nem mernék rá megesküdni, de szerintem rákérdeztem, és nemet mondtak.

Ismerőseim meg ezt kérdezgetik, hogy mikor kell visszamennem, illetve, ha olvasok valamit a műtét utáni felépülésről, mindenhol írták ezt a varratszedést..most meg elbizonytalanodtam. Hát legalább a zárójelentésemen rajta lenne, gondolom, de nincs.

Majd csak a szülés után 6héttel lévő vizsgálatra kell mennem.


Ui.: 3nap után hazaengedtek, utána még 2napig kötöttem a sebet. Azóta nem. Szépen gyógyul, nem gennyes, semmi probléma vele. Kellene továbbra is kötni, kezelni?


Mikor lehet esetleg valami "csodakrémmel" elkezdeni kenegetni? Szükséges egyáltalán?

Nyilván büszkén viselem, de azért fontos lenne az is, hogy ne jusson eszembe magam takargatni emiatt..



2021. jan. 1. 13:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg a zárójelentést, rajta kell lennie.
2021. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is felszívódó varratot kaptam Szegeden. Nem is értem egyes helyek, hogy vannak még elmaradva ezen a téren... 🤷‍♀️
2021. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolsó! Nem mindegy? Miért lenne elmaradva az a kórház, ahol nem felszívódó varrat van?


Nem kibírtam azt az 1 percet, míg a doki kihúzta?

Nem éreztem annyira elmaradottnak a helyet emiatt, az az igazság. Teljesen mindegy.

2021. jan. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne vedd már ennyire a szívecskédre 13-as.
2021. jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem veszem a szívemre. Egyszerűen nem értem, hogy egy 1 perces dolog miatt miért kell elmaradottnak mondani egy kórházat.


Én elégedett voltam legalább, mindent úgy csinált a dokim, hogy nekem és a babámnak a legjobb legyen, és, bár volt komplikáció, minden rendbe lett a végére.


Lehet, hogy máshol felszívódó varrat van,de ott meg felmerülhet más probléma.

2021. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!