Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most nem lehet hálapénzt...

Most nem lehet hálapénzt adni, de ajándékot lehet adni az ápolóknak dokiknak, ti mit adnátok/adtok, mit illik ha illik? Sajnos nem tudom miba szokás,első baba

Figyelt kérdés
2021. jan. 5. 18:29
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
40%
Ugyan úgy adunk pénzt, csak mégjobban vigyázzunk, hogy más ne lássa.
2021. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
82%
Ne adj semmit. Ideje, hogy kikopjon ez a rendszer. Mosolyogj ràjuk, ha kedvesek voltak.
2021. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
44%
Olyan ajándékcsomag, amiben van kávé, csoki, süti, ilyesmi, mert azt a nővérszobában elcsopegetik, megisszák. Porfogót ne adj. Én felajánlom az egyik festmenyem a folyosó falra, vagy az egyik terembe, hátha kiteszik és megnyugtat valaki vajúdás alatt.
2021. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
94%

13.

😄

És te mondod, hogy ne adjon porfogót.

2021. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
53%
Azt hiszem a minimálbér 5%-ig azaz 8050 Ft-ért adhatsz valamit. Hat nem kell ehhez túl sok gondolkodás. Mert nagyon sok semmit nem veszel ennyiért 😀
2021. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
25%
Ha már ajándékkosar akkor legyen benne kávé, tea, keksz, csoki, akár "por" levesek is. az mindig jól jön nekik. Senki sem fogja nézni hogy azaz ajándék kosár 8000 volt volt 15.000. Ha meg nézik akkor azt kell mondani hogy akciós volt a kinaiba 😂
2021. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
90%

Hihetetlenek vagytok, ti nők, hogy végre megszűnne ez az igazságtalan rendszer, hogy rosszabb ellátást kap, akinek pénze van, erre ti foggal körömmel ragaszkodtok hozzá.


Nektek a melóhelyen ki ad csokit meg kávét minden nap?

2021. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
32%
Mi ebben az igazságralan. Az élet minden területén van ilyen. Az a gáz, hogy sunnyogni kell.
2021. jan. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
35%
14. én megkérdeztem, hogy lehet-e festményt adományozni az egész osztálynak amit én festettem, mivel van sok festmény kint a falon. A művészet nem porfogó. De legyen igazad, ha boldog vagy ezzel. Biztos megy a kukába egyenesen.
2021. jan. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
42%
Öleld át, dícsérd meg kedvesen, hisz nekik ez a legnagyobb fizetség, és hála a betegtől és hozzátartozótól, meg az hogy látja a beteget gyógyultként. Nagyon jó önzetlen emberek az orvosok. Nincs szükségük se ajándékra, se hálapénzre.
2021. jan. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!