Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most nem lehet hálapénzt...

Most nem lehet hálapénzt adni, de ajándékot lehet adni az ápolóknak dokiknak, ti mit adnátok/adtok, mit illik ha illik? Sajnos nem tudom miba szokás,első baba

Figyelt kérdés
2021. jan. 5. 18:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
46%

"Porfogót ne adj. Én felajánlom az egyik festmenyem"


🤣🤣😂

Ilyen alapon semmi sem porfogo.

2021. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
56%

"Hihetetlenek vagytok, ti nők, hogy végre megszűnne ez az igazságtalan rendszer, hogy rosszabb ellátást kap, akinek pénze van, erre ti foggal körömmel ragaszkodtok hozzá."


Pont, hogy jobb szolgáltatást kap akinek pénze van. De ez mindig így volt és mindig így lesz. Most megprobaljuk kicsit homokba dugni a fejünk, ennyi változik.



És igen, ügyeletesnek mi se adtunk. Ajándékot se. Az a dolga.

A kedvenc választott orvosunknak viszont nem az a dolga, hogy ugorjon a szabadnapján. Amelyik gyereknél a mi kérésünkre ezt megtette akkor meg is fizettük.

Ahol nem ért be ott meg az ügyeletes nem kapott semmit.



Nem értem ezt a jól működő rendszert minek összekavarni.

2021. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
50%
22: egyáltalán nem működik jól, csak te nem veszed észre, mert több a pénzed,mint az eszed.
2021. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
81%

#23: nézd dughatod homokba is a fejed, de akkor is tény, hogy sajnos nincs mindenhol jó ellátás. Ha jó helyen laksz lehet szerencséd. Ha nem, akkor legalább egy kis pénzért megkaphatod.


OK, ott a magán, de az sokszor annyiba kerül, és nem is mindenben jó, másrészt felesleges ha fizetem a tb-t.

2021. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
57%
Épp ezt mondom. Hogy az ellátás szar. És attól még szarabb, hogy te fizetsz.
2021. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
63%

Oké akkor ezt tisztába teszem aztán törlöm a kérdést mert kezd irritálni.


Fekszek az egyik vajúdóban, csak csekkolják a szívverését a gyereknek.


Egy festményt nézegetek a falon, nézem a műszereket, próbálom elütni az időt.


Bejön az egyik nővérke, megkérdem, hogy kinek a festménye van a falon?


Válasz: az egyik páciensé, szoktak beküldeni, és kiteszik, hogy arra koncentráljanak vajúdás alatt.

Festő lévén megkérdeztem én is adhatok-e az osztálynak.


Igen nagyon szívesen veszik.


Ugy értettem, hogy ne adj fąszom nippeket meg teás készletet meg ehez hasonló sząrokat személyesen a szülésznek, mert nem fogja tudni hova tenni. 5udom, mert anyám folyamatosan kapta az ilyesmiket,nem győztük oda adni néniknek, rokonoknak, hátha kell valakinek.


Az hogy az osztály számára felajánlok egy képet, amit kitesznek, az nem porfogó.

Akkor lenne az ha nem tennének ki képet.


Persze magyarázhatom ezt nektek.

2021. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
70%

Igazából nem az a borzasztó, hogy pénzért jobb körülményeket és biztonságot akar a mami, hanem az, hogy fizetsz, de sokszor nem feltétlen kapsz jobb, igényesebb szolgáltatást. Én pont azért tettem le a fizetett dokiról, mert 2 ismerős is volt ahol a baba és mama is majdnem ottmaradtak és mindkettő olyan orvos, hogy dicshimnuszokat olvasni róluk a neten...

Én azt látom, hogy a pénzért nyugalmat vettél, hogy tettél valami pluszt magadért és a babáért, de ennyi.

2021. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
70%
Az új rendszer lényege: NEM ADSZ PÉNZT VAGY AJÁNDÉKOT SENKINEK. Ha magánba mész, akkor fizetsz, ennyi.
2021. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Értsétek már meg hogy nem fogadhatják el. Még ellenőrzés is lesz. Miért akartok bajba keverni egy szakembert, akinek hálásak vagytok? 8000 ft a limit és kész.
2021. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
29 mert ez egy naaaagyon melyen gyökerező berögződés 😂 majd ha ténylegesen visszautasítják az orvosok, akkor megszokja mindenki. Ha meg lesz helyette hivatalos szerződés, akkor meg nincs további kérdés.
2021. jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!