Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most nem lehet hálapénzt...

Most nem lehet hálapénzt adni, de ajándékot lehet adni az ápolóknak dokiknak, ti mit adnátok/adtok, mit illik ha illik? Sajnos nem tudom miba szokás,első baba

Figyelt kérdés
2021. jan. 5. 18:29
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"Épp ezt mondom. Hogy az ellátás szar. És attól még szarabb, hogy te fizetsz."


Ha rossz helyen laksz ahol a körzeti kórház nem jó akkor ott mi a megoldás?

Nem a hosszú távú! Az azonnali. Nekünk az volt, hogy xy betegeként mentünk normális másik állami kórházba. Más, körzetesnek ez alapból adott.

2021. jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
31 sajnos ez egy borzasztóan összekapálr törvény/rendelet vagy nem tudom mi pontosan jogilag. Nyilvánvaló, hogy ez akkor állja meg a helyet a gyakorlatban, ha az ellátás és ha már itt tartunk a kórházi infrastruktúra mindenhol egyenlő színvonalú. Mert valóban. Miért kene meghalni a babának vagy anyának Mucsarocsogen, ha a soten simán megmentik. Vagy miért kene Mucsarocsogen szülni, ha nincs ott PIC és tudod, hogy koraszülött lesz a baba. Ha egy intézményben vagytok legalább vele lehetsz. Ugye. Rengeteg hibás pontja van egyelőre ennek a “remek” elképzelésnek. Mert sokan valóban azért fogadtak csak orvost, hogy egy jobb kórházban szülessenek, nem azért hogy a buksijuk legyen simogatva (akivel szerintem szinten nincs baj amúgy).
2021. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

#32: pontosan. Nem az orvos hanem a kórház miatt mentünk. Külön öröm volt amikor xy betegeként oda mehettünk de nem tudott bemenni egyik szülésnél. Így pénzt se kapott és mégis jól felszerelt kórházban lehettünk.


Én úgy tudom egyetlen kiskapu van ingyen szabad kórház választásra: ha az utolsó pillanatban oda esel be. Erre inkább nem akartunk játszani.

2021. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!