Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél miért olyan fontosa...

Szülésnél miért olyan fontosa baba szívhangja hogy szinte csak azt figyelik?

Figyelt kérdés
Mikor szült a feleségem sok órás vajjudás során senkit nem érdekelt semmi csak a szívhang, amit egy géppel néztek. A kitolási szakaszig csak azt nézték.
2021. jan. 18. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ami ugye nem árt az életben maradáshoz*
2021. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, természetesen nem csak azt nézik, hogy ha nincs szivhang, műtő. Nagyon is sokat látnak abból hogy 120 vagy 80. Én pl többször kaptam infuziot vajúdás alatt, mert a “baba gyengült”. Persze nyilván nem lehet mindent látni a szívhangból, de jelen állás szerint ennél többet nem tudnak nézni szülés közben. Vagy mire gondolsz meg, amit lehetne?
2021. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

12 akkor te szülj úgy, az enyém meghalt volna. Beavatkozások nélkül szültem komplikációmentes terhesseg után. Nem

kaptam oxit se. Baromira nem vigasztalt volna, ha nem nézik aztan közlik, bocs en vagyok az 1%. Ilyen hülyeségek miért terjednek mostanában? Aki sarkunyhoban akar szülni, hajrá, de ne terjesszunk már ostobaságokat.

2021. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%
Véletlenül küldtem pár félig hasznos jelet 🤦🏼‍♀️ Sose egyél gyakorizás közben!
2021. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!