Kórházi csomag?

Figyelt kérdés

Tudom százszor volt már téma sok listát végig olvastam már illetve már szültem is de kérlek nézzétek átt miket írtam össze és ha valakinek volt még valami hasznos amit vitt az legyen kedves írja le. Úgy érzem valami hiányzik még.Szóval ez a listám:

Szülőszobába

‌1db hálóing

‌2bugyi

‌vastag betét

‌papucs 2db

‌1törcsi

‌tusfürdő

‌wc papír

‌zsepi

‌víz

‌cukor

‌iratok

‌töltő

‌hajgumi


Bentlétre

‌hálóing 2db

‌bugyik 7db

‌zoknik 4db

‌törcsik 2db

‌melltartó 3db

‌betétek

‌szoptatós topp.2db

‌cicanaci (elsővel is jó volt viselni)

‌melltartó betét kb 20db

‌köntös

‌melltörlö kemdö 1 Cs

‌fertötlenítő kendö1cs

‌nedves wc papír 2 Cs

‌borotva

‌papír wc ülőke

‌kézfertőtlenitő

‌mellápoló krém

‌szoptatos tea

‌víz

‌citrompotló

‌cukor

‌konyha ruha

‌tányér

‌bögre

‌evőeszközök

‌mosogatószivacs

‌mosogatószer

‌rágcsa

‌zsepi

‌tusfürdő

‌sampon

‌deo

‌fésű

‌hajgumi,csat

‌pelenka 30db

‌pelenkázó alátét

‌popsi törlő

‌textil pelenka 4db

‌pléd

Illetve ki milyen ételt vitt vagy visz be ebben a vírusos időszakban? Az elsö szülésnél a párom hozott be ételt mikor kértem de most nem tudom hogy készüljek.Gondoltam veszek konzerveket hogy azért laktató is legyen de igazából tanácstalan vagyok hogy mit kellene pakolnom.



2021. jan. 25. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem túltolod... Nekem legalábbis eszembe nem jutott volna pelenkázó alátét vinni, ahogy mosogatószert és mosogatószivacsot sem.
2021. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Melyik kórházban szülsz ez is fontos. Sok kórházba kell ám domestos törlőkendő, domestos mert akkora a dzsuva.
2021. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Eldobható pelenkázó alátétre gondoltam. Illetve azért vinnék mosogató szivacsot és mosogatószer hogy el tudjam mosni a koszos tányért pl ha konzervet viszek normálissan el tudjam mosni elsőnél ilyeneket nem vittem ott simán ki öblítettem a morzsás tányérom és ennyi.
2021. jan. 25. 22:47
 4/12 anonim ***** válasza:

Popsikrémet is vigyél azt nem látom a felsorolásban, nálunk pl nem adnak se krémet se törlőt csak napi 5 pelust. Amúgy kb ezek jók, én is telepakoltam 2 táskát de alig nyúltam hozzá 😀 Nálunk pl csak kórházi hálóingben lehet lenni szülés után is.

5 hete szültem

2021. jan. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb teljes a lista. Mondjuk en vinnék cumisuveget tuti ami biztos. Meg igen popsikremet se adnak nalunk se. Mondjuk a borotvat nem ertem 😂
2021. jan. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bugyi+betet kombo helyett ajanlanam a tena pants pelenkat. Nagyon jo! Igazabol bugyi se kell melle... Bar en azert egyetlen egyet felhuztam mindig, mert ugy volt meg a komforterzetem, de itthon mar azt sem.
2021. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen vihetsz cumisüveget is. Szobatársam fejte a tejet és abból etette, nővérek mellett adhatta csak az üveget. Vihetsz cumit is ha akarsz, én jó hogy vittem, sehogysem nyugodott meg a babám, ( nem volt tejem) nővérke mondta ha nálam cumi adjam oda nyugodtan neki.
2021. jan. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szoptatóspárna.
2021. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8 igen. Ez nagyon jó tipp. Sokkal kényelmesebb vele, mint nélküle 😁 de ezen a vonalon elindulva az aranyér parna is életet menthet gatmetszes vagy repedés esetén.
2021. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én több törölközőt vinnék és ha császár lenne, jól jön a szívószál.
2021. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!