Kórházi csomag?

Figyelt kérdés

Tudom százszor volt már téma sok listát végig olvastam már illetve már szültem is de kérlek nézzétek átt miket írtam össze és ha valakinek volt még valami hasznos amit vitt az legyen kedves írja le. Úgy érzem valami hiányzik még.Szóval ez a listám:

Szülőszobába

‌1db hálóing

‌2bugyi

‌vastag betét

‌papucs 2db

‌1törcsi

‌tusfürdő

‌wc papír

‌zsepi

‌víz

‌cukor

‌iratok

‌töltő

‌hajgumi


Bentlétre

‌hálóing 2db

‌bugyik 7db

‌zoknik 4db

‌törcsik 2db

‌melltartó 3db

‌betétek

‌szoptatós topp.2db

‌cicanaci (elsővel is jó volt viselni)

‌melltartó betét kb 20db

‌köntös

‌melltörlö kemdö 1 Cs

‌fertötlenítő kendö1cs

‌nedves wc papír 2 Cs

‌borotva

‌papír wc ülőke

‌kézfertőtlenitő

‌mellápoló krém

‌szoptatos tea

‌víz

‌citrompotló

‌cukor

‌konyha ruha

‌tányér

‌bögre

‌evőeszközök

‌mosogatószivacs

‌mosogatószer

‌rágcsa

‌zsepi

‌tusfürdő

‌sampon

‌deo

‌fésű

‌hajgumi,csat

‌pelenka 30db

‌pelenkázó alátét

‌popsi törlő

‌textil pelenka 4db

‌pléd

Illetve ki milyen ételt vitt vagy visz be ebben a vírusos időszakban? Az elsö szülésnél a párom hozott be ételt mikor kértem de most nem tudom hogy készüljek.Gondoltam veszek konzerveket hogy azért laktató is legyen de igazából tanácstalan vagyok hogy mit kellene pakolnom.



2021. jan. 25. 21:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, ahol én szültem nagyon jó volt a kaja, nem ettem abból amit vittem. És ha kértem teát, hoztak egy kancsóval. Egyáltalán nem kellett étel. 4 hónapja szültem.
2021. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat akkor rákok még be cumit és cumisüveget a biztonság kedvéért illetve szivószálat meg pluszban egy törcsit. A szoptatós párna is jó ötlet de azt első körben nem vinném így is sok lesz a cuccom azt majd be hozza a párom ha szükséges lesz.
2021. jan. 27. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!