Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bajcsy-Zsilinszky Kórház vagy...

Bajcsy-Zsilinszky Kórház vagy Uzsoki utcai Kórház?

Figyelt kérdés
Aktuális tapasztalatokra lennék kiváncsi a két kórház terhesgondozásával és szülészetével kapcsolatban. Jelenleg a terhesség elején járok és az orvosom a Bajcsy-ban dolgozik, de a kórházzal kapcsolatos első benyomás miatt elgondolkodtam a váltáson.

2021. jan. 28. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hova tartozol körzetileg? Az új szabályozás miatt lényegtelen, az orvosod hol dolgozik, nem is lehet orvosod ilyen alapon.


Amúgy én mindkettőről csak horrorsztorikat olvastam, de személyesen nem éltem át.

2021. jan. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Uzsoki egészen biztosan csak körzetébe tartozót fogad, ha nem ott van a választott orvosod és mivel az jelenleg kétséges amúgy is, hogy lehet-e, nem valószínű, hogy szülhetsz ott, ha nem oda tartozol. Terhesgondozás nincs az Uzsokiban, a területileg illetékes (vagy XIV. ker. vagy XV. ker., attól függ, hol laksz) szakrendelésre kell járni vagy magánba. A szülészetéről és az ott dolgozókról nagyon jó az általános vélemény, sokan dicsérik a kórházat. Ajánlom esetleg az Uzsokiban szültem facebook csoportot, ott sok az infó.

Bajcsyról nincs tapasztalatom, és infóm is kevesebb, de onnan horrorsztorikat hallottam csak.

2021. jan. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekem a Bajcsyban született, a fogadott orvosom ott dolgozott. Én semmi horror sztorit nem hallottam. Szülésznő rendesek voltak, csecsemősök közőtt volt ilyen is meg olyan, de fanatikus elhivatott csecsemős is, orvosomat meg ismertem sok éve. Semmi gondom nem volt velük.
2021. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!