Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Váci kórház vélemény mit kell...

Váci kórház vélemény mit kell vinni a babának stb?

Figyelt kérdés
2021. jan. 28. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Két hónapja szültem ott. Csak jót tudok mondani róluk. Az orvosoktól kezdve a csecsemősökig mindenki nagyon kedves és segítőkész volt. A szobák is szépek és tiszták külön fürdővel. Egyedül az ágy volt nekem nagyon kényelmetlen, de ki lehet bírni rajta azt a pár estét.

A babának ruhát nem kell vinni max a babafotózáshoz. Ami kell az takaró, pelenka, popsitörlő, pelenkázó alátét (eldobhatós fajta), textilpelus, popsikrém.

Van egy csoport facebookon a Vácon született babák új csoportja, ott találsz sok infót és véleményt a kórházról és van egy letölthető lista is, hogy mit kell vinni.

2021. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod :)
2021. jan. 28. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja szültem ott. Az első válaszolóval egyet értek nagyon nagyon rendesek voltak a dokik, a csecsemősök szóval mindenki.
2021. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amivel kiegészíteném a listát: hosszabbító vagy elosztó. Marha magasan van a konnektor, a másodiknál az volt az első, ami bekerült a táskámba. 🤣 Illetve kaját érdemes vinni, kevés és undorító az ottani. Amúgy tényleg csak jót tudok mondani.
2021. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valóban a hosszabító nálam is alap volt. 😃 A kaját el is felejtettem. Én glutén és tejmentes kaját kaptam ...hááát az még borzasztóbb volt, mint a sima. Még jó, hogy a családom tudott minden nap beküldeni reggeli, ebédet meg vacsorát. A szobatársam sima kaját kapott, ő meg allandóan a büfében kötött ki. 😂 Szóval igen a kaját azt old meg valahogy.


Első voltam

2021. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is csak jót tudok mondani. Annyival egészíteném ki a fentieket, hogy egyfelől a saját kajának van hűtő és vízforraló a folyosón, úgyhogy tényleg nyugodtan. Még ha nem vagy válogatós, akkor is érdemes egy kis kekszet vagy ilyesmit vinni,mert a szoptatástól eleve marha éhes az ember. Nekem a reggel volt mindig gáz, felkeltenek 6 felé lázméréssel, hogy vizitre minden infójuk meglegyen, aztán reggeli meg majd csak később van, úgyhogy én reggel haltam volna éhen, ha nincs nálam valami. Ruhát kapsz, de lehet vinni sajátot, ha szeretnéd, hogy abban legyen, csak akkor fürdetés előtt jelezni kell, hogy saját ruhában van, és kéred vissza :) Ezen felül pedig mindent vinni kell...magadnak poharat és evőeszközt is :)
2021. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!