Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben a szülőszobán,...

Szülés közben a szülőszobán, kinek a férje/párja állt ki a jogaidért?

Figyelt kérdés
Vagy ha azt pont nem csinálta, akkor mit igen?
2021. febr. 1. 15:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%

Milyen jogokért kéne kiállni?

Velem semmi rosszat nem csináltak, szabálysértőt.

2021. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem volt semmi jogtalan... vagy ez törvényszerű?🙄
2021. febr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
36%
Én ugyan még nem szültem (nem is tervezek) de úgy tudom, hogy ott nem bírósági tárgyalás van, hogy a férjnek ki kell állnia a feleség jogaiért mint valami védőügyvéd. (de lehet tényleg csak a tapasztalatom hibája) 😳
2021. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Pedig sajnos sokszor igenis kell valaki, aki nem hagyja az indokolatlan rutin beavatkozàsokat. Nàlam a férjem volt bent, de minden lépés előtt elmondtàk, hogy mi lesz és hozzàjàrulok-e.
2021. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a férjem állt volna ki, de végül képben voltam.


Felesleges oxyt (tolófájásokkal érkeztem, nem is értettem) és a protokollvágàst sikerült megúszni.

2021. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Én szanaszét repedtem és a doki fájdalomcsillapító nélkül kezdett varrni. Annyira ki voltam, hogy csak folyt a könnyem. A párom szólt az orvosnak, hogy miért így csinálja. Az volt a válasz, hogy így szokták. Aztán amikor erélyesen felszólította, hoztak fájdalomcsillapítót.
2021. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha szükség lett volna rá, akkor a saját férjem állt volna ki a jogaimért. Mégis ki más férje állt volna ki értem?
2021. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%
Értem, úgymond nem kellett kiállnia, de valahol mégis kiállt, mert amint megjelent érezhetően többet kommunikáltak velem. Részletesebben elmagyarázták, mi miért van. Addig hiába kérdeztem, csak olyan lerázósan tájékoztattak.
2021. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

Èrtem nem àllt ki ùgy èrzem. Indokolatlannak èrzem , hogy oxytocinnal gyorsìtottàk a szülesem. Egy ideig ellenàltam a nyaggatàsnak, hogy hagyjam beadni, de hiànyzott a tàmogatasa, ìgy vègül beadtam a derekam. Nem mondtàk el a veszelyeit, hàtrànyàt, nem ìrattak alà semmilyen papìrt.

A gàtvèdelem ès a zavartalan aranyòra ellenère rossz èlmènykènt maradt meg a szülès.

2021. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is nyomatják az oxyt, mert az a protokoll. Ráadásul sunyin, nem szólnak előtte, hanem csak jön a nővér aztán elkezdi tolni beléd sity-suty. Az első három óra alatt lett meg az oxy miatt, szét is szakadtam olyan gyorsan jött. A másodiknál semmiképpen nem akartam, inkább normál ütemben történjenek a dolgok. Mondtam a férjemnek, hogy ha én nem tudok kérdezni/szólni nekik, mert épp fájás van vagy valami, akkor ő kérdezzen rá mindenre. Végül oxy nélkül hét és fél óra alatt született meg a lányom. Nagyon észnél kell lenni, mert egy csomó felesleges dolgot csinálnak ha hagyod magad.
2021. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!