Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Féltetek a szüléstől?

Féltetek a szüléstől?

Figyelt kérdés
Én rettegek. Hány perces fájásokkal indultatok el otthonról? Sikerült a félelmeteteket legyőznj valahogy?
2021. febr. 4. 20:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem féltem, vártam, hogy végre elkezdődjön, mert már befektettek terminustúllépéssel... Tehát végig bent voltam, férjem meg velem, mert vasárnap reggel kezdődött enyhe menstruációs görcsökkel. Hát, azt mondom, hogy félni nem érdemes, mert így is úgy is megtörténik, viszont nagyon fáj 😧
2021. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon be voltam szarva a terhesség elejétől kezdve. A szülést nem írom le, mert szörnyű volt számomra, de úgy fogtam fel, mint egy foghúzást, akkor épp fáj, aztán ahogy telnek a napok egyre jobb lesz.
2021. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Angel3000 ***** válasza:
49%
Kedves kérdezô! Mindig arra gondolj, hogy ki kell jönni annak a gyereknek! A szûlés egy természetes folyamat! Muszàj volt legyôzni a félelmeimet, magam és a jövendö gyerekem javàra.
2021. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Rettegtem de vártam is. 3 percesekel mentem be,rá 36 órára szültem. Pokol volt. De újra végigcsinálnám. Le kell győzni, nincs más választás :)
2021. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Igen, teljes pánikban voltam előtte is közben is. Hát jó sz*r természetes folyamat.

Egyedül az vigasztalt hogy túl fogom élni.

Azóta meg nem gondolok rá .

2021. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Én nagyon féltem. Életemben nem rettegtem meg semmitől ennyire szerintem. Aztán ahogy jöttek az utolsó hetek és egyre kényelmetlenebb lett már csak túl akartam esni.

Kórházban voltam mikor elfolyt a víz , nagyon bepanikoltam hogy Úristen kezdődik. Kb 40 perc volt a vajúdás, rettenetesen fájt és voltak pontok amikor könyörögtem volna hogy csináljanak valamit mert nagyon fájt. Maga a kitolas 10 perc volt kb.

2021. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó vagyok. Azt elfelejtettem, hogy most ugyanúgy félek a szüléstől mint előtte :D
2021. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

Én csak annyit mondanék hogy az első után megmondtam hogy ezt soha többet nem csinálom újra végig. Azt hittem meghalok.

Szeptemberben megszületett a második.

Azt hittem meghalok, nrk3m nem kell tobb gyerek felkialltassal a szuloszoban.

Várjuk hogy 1 éves legyen a pici és startolunk a harmadikra 🤣😁

2021. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhesség vége felé kezdtem felfogni h úristen mostmár szinte bármikor elkezdődhet a szülés és rettegtem h mi lesz. Viszont túl is akartam már lenni rajta mert nehéz volt már fulladtam minden bajom volt. Egyszer csak elindultak a fájások de rendszertelenül én meg féltem és nem akartam kórházba menni aztán csak bevitt a párom. Hát volt egy pillanat amikor azt hittem h ennyi volt én innen nem megyek ki élve. Gyermekágy alatt azon gondolkodtam hogy hogy képes valaki egy szülést másodjára meg harmadjára is végigcsinálni és h én soha többet nem akarok szülni. 3 hónapos de már beszéltük a párommal h 1-2 év múlva lesz tesója is. 😄
2021. febr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Közvetlenül előtte màr nem fèltem. Program csàszàr lett volna, de az utolsò pillanatban befordult a lànyom, akkot ott megkönnyebbültem, hogy ennek ìgy kell lennie. 22 òra vajùdàs, 2 òra kitolàs utàn fàjdalomcsillapìtàs nèlkül is azt mondtam, bàrmikor ùjra csinàlnàm.

Amire nem kèszültem fel, az a szülès utàni időszak. Bàr nekünk hasfàjòs, ordìtòs, sosem alvò gyereket dobott a gèp :)

2021. febr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!