Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miert kampányolnak a nők az...

Miert kampányolnak a nők az érzéstelenítés ellen? Mi vele a baj?

Figyelt kérdés
Nagyon nem vagyok jártas a témában, és nem értem. Miért jó az ha fáj?

2021. febr. 5. 11:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Hol kampányolnak? Kérik vagy nem kérik, azt meg eldönti mindenki maga.
2021. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
4%
Mert aki nem képes egy szülést érzéstelenítés nélkül végigvinni, annak nem való gyerek... Igenis szenvedj meg érte! Ez a dolgod. És csak is ez.
2021. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Mert a szülés egy természetes folyamat. Beavatkozni csak probléma esetén szükséges!

Aki kéri, kérje. Aki nem, ne kérje.

Én úgy indultam neki nem kérek, huu az de rossz, nekem nem kell.

Aztán 3 óra múlva már könyörögtem hogy valamit csináljanak, adjanak, oljenek meg, de én nem bírom, így hát kaptam, bár semmit se ért nagyon, és rosszabb lett hogy ezáltal már nem alhattam fel csak feküdni lehetett.

2021. febr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Én sem láttam semmilyen kampányt ez ügyben...


Kettes, te meg tuti vagy nem szültél még életedben, vagy van valami bajod fejben...

2021. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Akik annnyira azért pattognak, hogy a szülés meg a fájdalom természetes, azok remélem, császármetszést is csak érzéstelenítés/altatás nélkül hajlandóak vállalni. Sőt, minek az, hát majd kijön belőle a gyerek valahogy pár nap vajúdás után (elvégre meg kell szenvedni érte), max megfullad addigra. Ja vagy lehet, meghalnak mindketten, de hát akkor a természet akarta így.
2021. febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Na ezt nagyon szeretném tudni én is.

Nők egymás legnagyobb ellenségei. Szülészeti erőszakot kiabálnak már egy mehszaj vizsgálatra is, de azért szamonkerik hogy megszenvedtel e a gyerekért ja és persze az sem mindegy milyen lyukon bújik ki a gyermek.

Mert az igazi nő csakis háborítatlanul szül, és gatmetszes helyett szetreped ha kell, (amirol utána úgysem beszélünk hiszen megérte) és utána az aranyora poccre 60 perc mert a Vida Ágnes is megírta hogy attól lesz nővel díjas a gyerek és egyébként is szülészeti eroszak, ha nem.

Ja a fájdalom, hát mindenki túlélte, ezt az kell élni, ez élmény, be kéne tiltani a csaszarmetszesnel is, meg kell küzdeni azért a babaert.


Megy a szornyulkodes ha az abortusz törvényeket piszkálják, mert az a nő teste, de merd csak szóba hozni a választott császármetszést és egybol nincs jogod a testedhez.


És ezt mind nők a nők ellen.

2021. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

Hát... Ismerősömnek túl sokat adtak, mert orvosfeleség... Nagyon súlyos fogyatékos lett a fiuk.. Se járni, se ülni, se beszélni nem tud.

De nyilván nála túltolták nem kicsit.


Alapesetben sok nőnek megváltás a hatalmas fájdalom közepén.


Én 11 órát vajúdtam. Voltak erős fájások, ajánlották is a gázt, de nem kértem. Én tudatomnál akartam maradni 100 százakékban.

De ez az én döntésem volt.

A vége meg császár lett, mert a vajúdás ellenére nem tágultam semmit... Pedig apás szülésre készültünk.


Szerintem ez mindenkinek a magánügye. Ugyanis minden nő fájdalomtűrése különböző. Nem kell összehasonlítani.


Húgom pl diplomás ápoló, megcsinál számomra durva dolgokat is. Mégis sírva könyörögte ki a császárt elsőre, másodszorra és harmadszorra is. Mert azt mondta, ő nem bírná ki. Más fájdalmától meg el tud vonatkoztatni, és nagyon jó ápolónő, nagyon szeretik a betegek.


Aki meg érezni akarja, érezze. Csak ne erőltesse rá másra.


Azt akartam ezekkel a példákkal érzékeltetni, hogy az emberek nem egyformák. Van, aki a természetes folyamatok híve, és elutasít minden mesterséges beavatkozást, mert meg akarja élni a szülése minden percét (és a végén járhat úgy, mint én, hogy tolják a műtőbe..)

2021. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen nőknek ez a legnagyobb érdemük az életben. Ugyan az a kategória mint akik azt mondják a császár a könnyebb út, a tápszer mérgező. Ha nyűgösködős babád van Te ba... tad el mert elkapattad. Stb.

A félnek h gyógyszerhez jut a baba gondolkodás módúak pedig gondoljanak bele h a babának lehet h antibiotikumot kell kapni majd stb szóval attól h ők inkább majd beledöglöttek a fájdalomba csak h ne legyen semmi gyógyszer, még nem biztos h ez így is lesz

2021. febr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Ez így van, utolsó! Az én lányom 3 hetes korától 3 éves koráig szedett gyógyszert.


Sokat ért vele, hogy elutasítottam a gázt :) XD

2021. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Anya anyának farkasa. Ennyi köpködést, önfényezést, okoskodást máshol politikai témában lehet csak olvasni, hallani.
2021. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!