Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyákdugó ment volna el?

A nyákdugó ment volna el?

Figyelt kérdés

Tegnap este 5 körül sok sűrű kocsonyás színtelen váladék jött a hüvelyemből, most már nem tapasztalom, de tegnap késő estig jött belőlem még zuhanyzáskor is.

Viszont most a medence csontom fáj, görcsölget a hasam alja és a derekam.

Szerintetek?



2021. febr. 9. 13:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaa azt ki hagytam, hogy 38+4 kismama vagyok!
2021. febr. 9. 13:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem keress ra a google-ban. Mucus plug neven amit kidob a google es egy csipesszel turkal benne egy no.. Na, nekem eppen olyan volt. Opalos, nagy mennyisegu (nagyjabol olyan jo diónyi csak inkabb hosszabb es vekonyabb mint egy dio) kicsit veres es nem szep.

En nekem 40h3n tavozott kora hajnalban, voltak kis fajasaim is akkor mar. Szoval.. felkeltem, hogy fajdogal a hasam, meg pisilni is kell.. elmentem pisilni es en ugy megijedtem tole, hogy behajitottam a wcbe a papirral egyutt 1mp-en belul. Szoval nagyon nem nezegettem de aztan a masodiknal mar meg sem lepett es az is ilyen volt. (Amugy mindketto gyerekem aznap szuletett meg mikor elment a nyakdugom)

2021. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehetett.
2021. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mutattam a nővéreknek is, kórházban vagyok már 1 hete azt mondták az.

A hasam is fáj egyre jobban és a derekam is.

2021. febr. 9. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
;) kitartas es konnyu szulest!
2021. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!