Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez szülés után normális vagy...

Ez szülés után normális vagy valamit elcsesztek a varrásnál?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem magamhoz képest nagy babát, 4 kg volt a fiam, vágtak, varrtak. A gátsebem azóta is látszódik, barnás színű. UH-n mindent rendben talált a dokim, begyógyult belül is minden. Mégis fáj a sex. Az első 5 perc borzasztó, kb. mintha szűz lennék. Feszít, fáj, sikosítót is használunk. Ha "bejáratódik" már nem fáj, élvezhetö, de nagyon bosszant, hogy nem lehet úgy, ahogy megkívánjuk, nem mindegy a szög, a póz szal na...Ja és a hüvelybemenet bal oldalán, ahol bevágtak kitapintható egy pici göb. Szerintem az fájhat sex közben, mert ha megnyomom is érzékeny. De a dokinőm szerint minden OK, idő kell. Remélem nem cseszték el a varrást? Létezik olyan, hogy túl szűkre varrnak vagy rosszul gyógyul a szövet?
2021. febr. 15. 22:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9 hónapja szültem, nálunk is ugyanez a helyzet sajnos. Még a babáink súlya is stimmel. 🙂 Vágtak, de belül repedtem is. Csudijó.. Pont a héten mentem vissza a dokihoz, mert bár a libidóm nekem sokszor a bèka segge alatt van (szoptatok még) , félek, hogy a házaséletünk a szex terén lejtőre kerül. Fáj a vágásnál, főleg az első percekben, de utána se kellemes. 😔 Hegesedés...Amit mondani tudott, hogy használjunk síkosítót és ne sajnáljuk a mennyiséget. Ha úgysem lenne jó továbbra sem, akkor pedig műtét. Ami persze azt a hegesedést megszunteti, de indukálhat egy újat. Hegkimetszés a neve és nem rutinműtét. Szóval én most iszonyatosan reménykedem abban, hogy a síkosító csodát fog művelni. Ezek után azért elgondolkoztam, hogy a császármetszés lehet mégis jobb lett volna. 🤔😏
2021. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!