Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudom, ha beindul a...

Honnan tudom, ha beindul a szülés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


36+3 vagyok (mensi szerint 38, de ezt nálunk nem nézik). Most este óta fájdogál rendszertelenül a hasam (kb.1 órája). Keményedést nem érzek, csak hirtelen görcsöt mensi szerűen, ami hamar elmúlik, aztán amikor elfelejteném, visszajön. A fájdalom jellege egy bélgörcshöz hasonlít...



2021. febr. 19. 18:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szerencsére este elmúlott, ma délelőtt újra kezdődött és rendszereződni látszott olyan 10 percesekre. Közben elaludtam, felkeltem és azóta semmi. Most elmegyünk kicsit programot csinálni a férjemmel, hátha kicsit elterelődik a figyelmem, vagy éppen beindul a buli :D

Sose volt még jóslóm, meg azt mondta a szülésznő, hogy a jósló nem fáj. Na hát nekem ezek fájnak. Persze nem elviselhetetlenül, de azért nem is kellemesek, övszerűen jelentkeznek. Mint a bélgörcs tényleg, olyan erősségű.

2021. febr. 20. 12:30
 12/12 anonim ***** válasza:
Én például sehonnan😀 NSTre mentem reggel, amikor összefutottam a fogadott orvosommal, aki hirtelen felindulásból mondta, hogy megvizsgál gyorsan, mert már a terhesség legvégénél járok. A vizsgálat közben közölte, hogy szülünk, mert már 3 ujjnyira kitágultam.
2021. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!