Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon durvák a változások...

Nagyon durvák a változások szülés után? Mik a természetes/metszéses szülés előnyei/hátrányai?

Figyelt kérdés

Csak császárról láttam beszámolót és életemben először hallottam, hogy a lánynak 1-1,5 év után állt helyre a metszés körül az érzékelése.

Ugye hüvelyi szülésnél nem lesz érzéketlen semmi? 😳

Tudom, hogy nincs nagyon vágás max. szakadás, de az is milyen?

Csak másfél vagy két év múlva kerülne sor az első picire, de

konkrétan rettegek a szüléstől

.. én szeretem a testem és borzasztó lesz számomra, hogy megváltozik és nem is akárhogy. Odalenn is olyannak akarom amilyen most, viszont természetesen nagyon szeretnék kisbabát ráadásul kettőt vagy maximum hármat.

Önző vagyok, de ismerem magam és tudom, hogy azt fogom kívánni, hogy minden legyen a régi rajtam...



2021. febr. 21. 00:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Gàtmetszéssel szültem. 5 hét után volt szex. Az elején picit kellemetlen volt, de közben elmúlt. Azt hiszem szerencsés vagyok és a gyorsan regenerálódók közé tartozom. Fél éve szültem. Ugyan olyannak érzem ott lent mint előtte. Viszont eléggé meghíztam, de ez egyéni szoc probléma. Ha te odafigyelsz magadra akkor ezt elkerülheted. Amúgy közvetlen szülés után 10 kg-val lettem könnyebb. Tényleg csak a hízást bánom az egészben. Vékony izmos lány voltam, most meg pufika vagyok 😭. De úgy is vissza fogok fogyni😅.
2021. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
#19 úgy értem majd én eldöntöm lesz-e egyáltalán gyerekem, nekem ne szóljon be egy ilyen akinek a véleménye semmit nem jelent "hogy márpedig akkor ne akarjak, mert ráfogok kenni mindent", úgy, hogy nem is ismer 🤦‍♀️
2021. febr. 22. 10:03
 23/27 A kérdező kommentje:
#20 igazad van.
2021. febr. 22. 10:04
 24/27 anonim ***** válasza:
Azért törölteti, mert bántja a kis önérzetét.
2021. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

“ nekem ne szóljon be egy ilyen akinek a véleménye semmit nem jelent”


De azért mégis véleményt kértél kiscsillag, azzal, hogy kiírtad a kérdést. 😉

2021. febr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Jézusom 🤦‍♀️ menjetek inkább vizet gereblyézni ti élettelenek.
2021. márc. 10. 11:59
 27/27 A kérdező kommentje:

Azért töröltetem kiscsillagaim, mert:

,, a válaszadó értelmetlen dolgokat ír"

2021. márc. 10. 12:00
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!