Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van esélyem rá hogy nálam is...

Van esélyem rá hogy nálam is így lesz?

Figyelt kérdés
Nálunk a családban van olyan aki egyik szülésénél sem érzett tágulás közben fájdalmat. Egyszerűen azt vette észre otthon hogy jönne ki a baba feje. 😨 és anyukám is úgy mesélt a születésemről hogy hallotta hogy mások kiabálnak,de ő nem is értette hogy miért. Szerintetek ez lehet valami örökletes dolog? Vagy hol tudnék erről a dologról olvasni? Érdekel a téma. 😄
2021. febr. 23. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is ezt mondogatja a család, de számomra hihetetlen, hogy ennyire ne legyen fájdalom :) Én inkább megszépült emléknek tudom meg. Inkább, minthogy ott meg majd rosszul legyek.
2021. febr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Családban nekünk is volt vki akinek az egyik szülése így zajlott. 3 gyereke közül a középsőnél semmi fájdalmat nem érzett. A lányainak nem volt szerencséje. Egyik munkatársnőm hasonlóan szinte nulla fájdalommal szülte meg a lányát. Van ilyen de ritka, és sztem random történik, nem örökletes.
2021. febr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Nekem egy babám van, de nem éreztem a tágulást. Elfolyt a magzatvíz, elkezdődtek a 2-3 perces borzasztó durva fajasok. Egy órával a magzatvíz elfolyas után már a kórházban vizsgáltak és közölték hogy teljesen ki vagyok tagulva. Én arra fogtam,hogy biztos a pár évvel ezelőtti konizáció miatt, de állítólag nem függ össze 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
2021. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Azt vette eszre,hogy jon ki a baba feje? Es azt hogy? A tagulast meg csakcsak megertem,hogy enyhe mensi szeru gorcsot erez, de akkornise rezni kell valamit. Ha nem is orbitalisan nagy fajdalmat,de valamit minimum. Kitolasnal pedig,ahol mar a feje jon ki, mimdenki eros szekelesi ingert erez. (Ami egyebkent nem mondanam,hogy fajdalmas).Szoval hagyjuk ezekez a marhasagokat.
2021. febr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Én úgy tudom, hogy az lehet örökletes, hogy milyen gyorsan zajlik le a szülés. Ha pár óra alatt megvolt akkor sanszos, hogy az illető lányának is hasonlóan gyors lesz.

Én ezt nem tudom, anyámnak indították, onnan kb. 5 óra alatt megvolt, nekem meg császárom volt, mert még be se indult. 😬

2021. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!