Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés utánra csak betétet...

A szülés utánra csak betétet vagy bugyi pelenkát is kell vinni?

Figyelt kérdés

Persze, az evidens, hogy betét kell mindenképpen, de az első napokban mikor erős a vérzés akkor szoktak bugyipelenkát használni? Vagy csak jó nedvszívó képességű betétet?

Mindenhol olvasom és a védőnő is javasolta, hogy Tenat vegyek... Na de azt senki nem említette, hogy a Tena betétet vagy a bugyipelenkát?

Sajnos elég tapasztalatlan vagyok ilyen téren, mert most fogok először szülni...😄


2021. márc. 1. 10:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
És akik pelenkát vittetek, mennyi kellett belőle? Én egy csomagot vettem a Tenából asszem 10 db, de nem tudom, mennyit szokás belőle elhasználni. 2 napot kell bent lenni a kórházban nálunk.
2021. márc. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én nemrég szültem és hallottam, ahogy rázzák a fejüket a kórházi dolgozók, amikor a mellettem fekvő nő sima éjszakai betétet vett elő a táskájából (császárosok voltunk és együtt voltunk a felállításnál). Mondták neki, hogy butaság ilyennel készülni, mert ha erősebb lesz a vérzése mint gondolja, ha nem tud rendesen mozogni és óránként cserélni betétet akkor a lepedője bánja majd.

Nekem mindenki inkontinencia betétet javasolt, vettem tena super plust vagy milyet, de szerintem bármilyen bugyiba rakható inkontinencia betét tökéletes.

Tényleg nem tudhatod, hogy mennyire fogsz vérezni.

2021. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Kevés.. 5db elég volt végig.
2021. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én bugyipelenkát meg sima éjjszakai betéttet is vittem magammal. A bugyipelenka nekem ott a kórházba kényelmesebb volt, itthon már az éjjszakait használtam.
2021. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
En eldobható bugyit plusz tena ladyből valamelyik nagyobb nedvszivasut vettem. Jó lehet a pelus is amúgy.
2021. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Akkor nyugodt szívvel viszek bugyipelenkát, csak féltem, hogy mindenki betétet visz, én meg majd beállítok a pelenkáimmal, aztán jól kinevetnek...😄

De viszek betétet is azért, ha már nem véreznék annyira.

2021. márc. 1. 15:06
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott a kórházban semmi sem ciki. Inkább jobb felkészültnek lenni, akkor valamivel komfortosabban fogod érezni magad.
2021. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tena pelenkát vittem, meg itthon is azt használtam az első héten. Nagyon kényelmes volt, és nem kellett félnem, hogy átázik. Betét kevés lett volna
2021. márc. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!