Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lányok! Szülés után gondolkodt...

Lányok! Szülés után gondolkodtatok azon h megcsináltatjátok a melleiteket?

Figyelt kérdés

2 gyerekem van, és hát igen szépen tönkretette a szopi a melleimet. Már ott tartok h a szex közben zavar. Tök jócicieim voltak, férjem mindig is mondta h az fogta meg rögtön bennem:), de most kezdek befordulni. Ő azt mondja nem zavarja, de már nem is szeretgeti őket annyira....ha értitek miről beszélek.

Műtéten gondolkozom...


2010. aug. 19. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed szükséged van rá és anyagilag is megengedheted - gondolom nem támogatja a tb.- akkor nyugodtan.

az önbizalmadnak mindenképpen jót tesz majd!


nekem nincs bajom velük kb. másfél centivel vannak lejjebb mint régen de nem nyúltak meg még mindig feszesek.

pedig 18 hónapig szoptattam /-cés sak két hétig fejtem- /

vagy ez a titok vagy genetika.

2010. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem az első baba szoptatása nem tette tönkre, másodikat még nem tudom, de ha akkora lenne a változás, én biztosan megcsináltatnám.
2010. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én már kb. egy éve örlődöm. Nekem amúgy sem volt soha nagy mellem, de a szoptatás ezt a kicsit csak még jobban csökkentette, ráadásul lóg is. Szóval ronda. Én nagyon parázok a műtéttől, mert sok rosszat hallani, látni. Persze jót is. Férjem azt mondta, ha szeretném, csináljam. anyu ellenzi. Az állítólag(saját maga szerint) legjobb barátnőm meg azt mondta, hogy akkor olyan lennék, mint egy műrib*anc. (bár őszerinte egy anyuka ne sminkeljen, mert az már milyen.)
2010. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is gondolkozom ,bár nekem az anyagi oldala nincs meg! Ha csak felvarratod nem leszel mű! Engem is nagyon zavar!!!!!!!
2010. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én gondolkodás nélkül megcsináltatnám, ha az anyagiak nem jelentenének problémát. Nekem is nagyon szép mellem van, az egész alakomban a mellemre vagyok a legbüszkébb és a párom is imádja őket. Ha tönkremennének biztosan nem nyugodnék bele.
2010. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem gyűjtsünk aláírást, hogy a felvarrást támogassa a tb. A szlikont ne, de a felvarrást igen. :)

A kérdésedre a válaszom: IGEN

2010. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én simán felvarratom majd a melleimet, és a hasamat is plasztikáztati fogom. Szörnyen néz ki, az első kisfiam 4,3 kg-val született, most várom a 2.-at, de Ő is nagy fiú lesz. Látnád a rombolást a hasfalamon, óriási most is a hasam. A mellem is nagy volt előtte is, 85 E-D, de formás volt. Hát szopi után már nem......Ha kell, részletre, de szeretnék a férjemnek vonzó maradni, és a fiaimnak csini anyukája lenni....Ennyi, úgyhogy én támogatlak!!!! Szia.
2010. aug. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én kisebbíteni szeretném, már 14 éves korom óta, eddig nem tudtam megfelelö indokot, hogy megcsinálják, de most szülés után mondhatom, hogy azért fáj a gerincem mert szültem, nagyon megnagyobbodott. 70/D jelenleg a méretem és 70/B-set szeretnék, rettenetesen vékony az alkatom ekkora mellekhez.

A kisebbítést ilyen indokkal a tb támogatja, anyukám kolléganöje mondta mert neki is megcsinálták! Szóval a pici 6 hónapos korában megcsináltatom!!!:)

22/L 36 hetes

2010. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Még nem született meg a második gyerekem de gondolom őt is 1,5 évig fogom szoptatni így biztosan szükség lesz rá. Sajnos már az első után üres tejeszacsi lett a cicim, de most a terhesség alatt újra telt, feszes lett. Én biztosan kés alá fekszek, de valószínüleg nem lenne elég a felvarrás mert ahhoz nagyon sok mirigyállony kell, hogy ne legyen mini cickó a végén. Egy C-s kosárral marha boldog lennék, azt szoktam meg az elmúlt pár évben és ez illik a legjobban az alakomhoz, csak kicsit tartok az implantáumoktól.
2010. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem implantátum nem szükséges . Én néztem anno felvarrott melleket, nagyon szépek formásak, csak nem szabad kontárhoz menni.

Egyébként talán vigasztaló a tudat, hogy a lógó mell nem a szüléstől, szoptatástól, hanem az életkortól alakul ki. A nem szültek sem tudják elkerülni.

2010. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!