Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ebből lehet már szülés?

Ebből lehet már szülés?

Figyelt kérdés

Utolsó héten járok és minden nap csinálok valamit, a nap végére jól el is fáradok: takarítok, gyalogolok, sétálok (ma egész nap szinte megállás nélkül),aludni nem nagyon tudok.

Most egész éjjel csak hánytam és éhes vagyok, de ha eszek, akkor ég az egész mellkasom és újra hányok végül. Nem tudok aludni, mert rosszul érzem magam, a derekam fáj, de állandóan, nem görcsösen, a hasam pedig alul szokott fájni, nagyjából mikor mozgok, de az sem nyilallik még vagy ilyesmi

Egyre rosszabbul vagyok És már nagyon várom a végét

Szerintetek lesz valami? Nektek volt ilyesmi?



2021. ápr. 1. 05:46
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ilyesmi nem volt, szerintem hívd fel esetleg az orvosod vagy a védőnőt kérdezd meg, mert a hányás annyira nem bizalomgerjesztő, bár lehet a gyomorégés miatt, az magyarázza a mellkasi fájdalmat is
2021. ápr. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami más lesz, a hányás, mellkas fájdalom nem tipikus szülés előtti tünet.
2021. ápr. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárt, mivel az utolsó hétben vagy, de szerintem sem bizalomgerjesztő ez a leírás. Vérnyomásod jó?
2021. ápr. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Huha, pedig szülni kipihenten jó menni. Én még a vajúdás éjjelén is olyan jót aludtam mint a bunda, persze a fájások felébresztettek. Délelőtt fél tízre meg is született a babám.


Kérdezd meg az orvost, ez a hányás nem túl jó tünet. Sok folyadékot igyál, apránként.

2021. ápr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A vérnyomásom rendben van, a hányáshoz már hozzászoktam, mert 9 hónapja tart, de azért az egész éjszakát így még nem virrasztottam végig. Terhesség eleje óta mindig rosszul voltam és a 3. trimeszterben pedig folyton égett a gyomrom megállás nélkül:(

Köszi a válaszokat!

2021. ápr. 1. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!