Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38dik hétben vagyok, eddig 15...

38dik hétben vagyok, eddig 15 kilot hiztam ez sok? Mennyit fogok még és ebböl mennyi a baba illetve a többi, mennyi marad rajtam kb. a szülés után?

Figyelt kérdés
Nem eszem sokat és igyekszem kerülni az édességet bár mostnában kivánom a csokit sokszor de elötte nem voltam oda érte akkor ez most igy marad?Szoptatás alatt ehetek csokit,attol nem fáj a baba hasa vagy nem fogja a székletét?
2008. aug. 25. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó 2 héten még elképzelhető, hogy hízol 1-2 kilót, de szerintem nem baj. Én 16 kilót híztam a terhesség alatt, szülés után közvetlenül 8 ment le, most 6 hetes a kisfiam és még 2-3 kg van rajtam.

Csokival kapcsolatban: ha nem viszed túlzásba, akkor egyél nyugodtan, néha én is szoktam.

2008. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A baba még nől naponta, tehát még lehet, hogy lesz valamennyi rajtad, de max 2-3 kg.

Ne a kilókkal foglalkozz, amúgy sem sok a 15, teljesen normális. A baba kb 5-6 kg, ami a baba, a víz, a lepény és a méhed. A szoptatás alatt meg sokan még fogynak is. Ehetsz csokit nyugodtan:-))

2008. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 18 kg-ot híztam, 5 ment le a szüléssel, majd 5 és fél hónap alatt még híztam 1-et. De hidd el, nem ez a fontos, hanem, hogy a babád hétről-hétre megörvendeztessen téged, mikor leméred, hogy lám-lám megint minden tápanyagot megkapott tőled, mert gyönyörűen fejlődik. Szülés után úgy is mindenkit már csak az ő súlya érdekel, téged nem mérnek le! Ha már a babád mást is eszik, elkezdheted korlátozni a hílaló ételek falását. Ha meg mér nem szopik, fogyózhatsz is, és belekezdhetsz rendszeres edzésekbe. Előtted az egész élet, hogy lefogyj, de szoptatni csak néhány hónapig fogsz!!! Élvezd ki minden percét!
2008. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem fogsz hízni, ilyenkor már a te súlyod stagnál, hiába hízik a baba. Minden szakkönyv azt írja, az utolsó hetekben nincs hízás, sőt, van aki fogy. Kivétel, ha nagyon vizesedsz, de az mind kimegy a szüléskor. Ne izgulj, nem olyan sok a 15kg. Ebből lehet, hogy csak 2-3kg marad rajtad, amit észre se veszel. Én is a 38. hétben vagyok és én stagnálok már a 32. hét óta, a babám pedig már 3kg. Könnyű szülést!
2008. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 25 hetesen 10 kilónál tartok.

Kb annyi leszek a végén, mint te jó esetben.

Én is el vagyok néha kenődve ez miatt, de ennyi végül is nem olyan sok, a 14 kiló még teljesen normális, most az az 1-2 kilóval több már nem számít.

Utána lemegy hamar remélem.

2008. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van itt egy tök jó kis oldal, leírja mi hány kg. a terhességed alatt. NEkem 13.6 kilót hozott ki a magasságomhoz, ebből a baba 3.4 kg, együtt a cuccaival összesen 5.

A plusz víz, zsír vér mennyisége, a mellek, a méh növekedése 8. kiló körül van összesen. A 15 kiló teljesen jó, akkor kell aggódnod ha 20 fölé mész! addig szerintem semmi gond!

[link]

2008. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!