Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez normális eljárás volt?

Ez normális eljárás volt?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm nem rég szült. Most mesélte el nekem, hogy milyen undorítóan bántak vele.


Mikor bevitték a kórházba elfolyt a magzat vize. Majd az orvos azt mondta, hogy ne hazudjon csak bepisilt majd ott hagyta. Már kezdőttek a fájások kiabált, hogy jöjjön valaki. Vissza jött ugyan az az orvos majd kérdőre vont, hogy mi a baj. Megint mondta neki hogy elfolyt a magzat vize és hogy higgyen már neki és nem pisilt be. Majd megvizsgálta és igazat adott neki. A szülést beakarták indítani, de közben bejött egy másik orvos aki mondta hogy meg hozták a pizzát. Erre elmentek enni. Ott hagyták őt. Majd egy nővér jött be aki "felügyelte". A fájások egyre rosszabbak lettek és kínjában aludt inkább. 5 percenként aludt és fel ébredt. Kb 2 óra hosszán át. Mondta a nővérnek, hogy nagyon fáj. A nővér csak annyit mondott ugyan.. ha ennyire fájna nem aludna. Végre megérkezett az orvos. Barátnőm nem tudta megszülni mert nagyon fájt és nem ment neki. Túlsúlyos (103 kg). Az orvos hozzá vágta hogy azért nem tudod megszülni mert ilyen hájas vagy. Majd ki nevették. Végül császárral született. Annyi érzéstelenítőt szúrtak bele, hogy mozogni nem tudott. A nyakába is szúrtak. Át kellett vinni őt egy másik szobába. Mondták hogy keljen fel és feküdjön rá a hordágyra mert elviszik. Jelezte nekik, hogy nem tud mozogni. Megint hozzá vágták, hogy persze mert ilyen hájas. Majd segítség nélkül kínlódassal átfeküdt.


2021. ápr. 10. 00:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%
Pont azt, hogy ilyen hosszú idő is előfordul.
2021. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg 6 óra után, de írtam is hogy valamikor több ahogy hallottam. Most ez lényeg a kérdés szempontjából? :D

Senki nem mászik le közvetlenül a műtős asztalról, semmilyen műtét után, ennyi a mondanivaló.

2021. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
18 vagyok, már értem hogy értetted, igen, valóban van hogy még többet kell várni. Mindenesetre egy kis józan paraszti ésszel össze lehetne rakni, hogy a beteg nem magától pattan le a műtős asztalról, ezt nem is értem :D
2021. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
A nyakába is szúrtak. - oké... szerintem kezeltesd magad, rád fér ;)
2021. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
XD... Ha a nyakába is szúrtak volna, lebénultak volna a légzőizmai..
2021. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!