Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt ti hogy oldottáto...

Szülés előtt ti hogy oldottátok meg a lenti szőrzet eltüntetését?

Figyelt kérdés

Világéletembe borotváltam

Mostis ezt tenném de egyszerüen nem tudom már,nem látom illetve nem is bírok szóval már régebbtől nem borotváltam így már eléggé időigényes lenne az eltávolitása es addig gugolni és tapogatva matatni nekem már nagyon megterhelő lenne


Mit tegyek?

Eléggé szégyelnék igy beallitani szulni

De lehet igy leszek kénytelen🤷‍♀️


2021. ápr. 11. 11:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
52%
Én mind3x szőrösen mentem. A szülésznő leszedte nagyon szépen előkészítéskor. Azt mondta,mind1 mikor borotváltam, nekik ezt meg kell csinálni. 🤷🏻‍♀️
2021. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
37%

#18 vagyok

Engem varrtak aztán bőven, de egy csíkot húztak csak a gátnál borotvával.

2021. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
36%
Érzésre csináltam. Én is mindig borotváltam, akkor tükröt iletve a kezemet használtam.
2021. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
50%
A férjem leborotválta 😁
2021. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Leborotváltam tükörrel, meg emlékezetbôl elektromos borotvával. Mindig azzal szoktam. Amúgy külföldön szültem, és itt nem borotválnak a szüléshez, ha szôrös akkor szôrösen szülsz. Amúgy a kutyát nem érdekli. Beöntést se adnak.
2021. ápr. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

21

Nekem nem nyúltak hozzá..

Nem is lett volna mihez.


De idő sem az egyik esetben.

/ szülni mentem nem vajúdni🙈... így alakult... 20 percet töltöttem szülőszobán, ebben az átöltözés is bennevan/


Nem tudom miért van lepontozva az, akinek nem jelent(ett) gondot.

Az eldobhatóval én sem tudom megcsinálni, de rendes 4-5 pengés cserélhető fejessel nem nézegetek nem terhesen sem semmit.

Láb a kád szélére.

Semmivel sem nehezebb, mint papírral kitörölni...

2021. ápr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

21#vagyok

Én sem értem miért van minden válasz lepontozva...


Befektettek mind3x,az elsőnél még közös zuhanyzó is volt az egész osztálynak, szóval biztos nem álltam volna neki borotválgatni magam,örültem,hogy meleg víz volt.

Aztán a másodiknál meg 1 kilóval nagyobb gyereket sikerült növesztenem,mint az első, hasam is nagyobb volt, 3 hetet bent voltam szülés előtt, kisebb gondom is volt a szőrtelenítésnél. Kérdeztem a szülésznőt,hogy szerinte gáz e szőrösen idejönni, azt mondta,hogy nekik teljesen mind1, protokoll szőrteleníteni teljesen, mert ha komplikáció lép fel és császár lesz nem evvel fogják az időt húzni. De saját véleménye szerint sem gáz.

2021. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
69%
Én nem intim szőrtelenítek, mert nagyon nem bírja a bőröm, de szerencsére eddig minden nőgyógyász azt mondta, hogy egészségtelen is, mert lecsökkentem vele a terület szellőzését, meg mikrosérüléseket ejtek a bőrön stb. Úgyhogy csak trimmelek, ezt meg a férjem bevállalta, amióta nem látom a hasamtól... Arra direkt rákérdeztem, hogy a kórházban borotválnak-e, de úgy néztek rám, mint valami őskorból szökött barlanglakóra és közölték, hogy természetesen nem borotválnak, mert az egy nagyon elavult és egészségügyileg kockázatos gyakorlat. De ez nem egy hazai állami kórház.
2021. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem mi ebben a nagy szám. Kaka pisi után mi van? Normális borotvával semmivel se nehezebb leborotválni magad, mint kitörölni. Meg minek guggolni. Lábat a kád szèlére, kész.
2021. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!