Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » T.i. mennyire voltatok hangosa...

T.i. mennyire voltatok hangosak szülés közben? 🤔 már ha fel tudjatok idézni a jelenetet 😄

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 17:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire. De csak azért nem, mert a kiabáláshoz sem volt energiám...
2021. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Nekem jobban fájt ha hangot adtam ki
2021. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Ordítottam, mint a sakál. Gondoltam is közben, hogy ezt szar lehet hallgatni. De nem bírtam visszatartani, szó szerint. Bár a férjem szerint annyira azért nem volt hangos. Én belülről annak éreztem.
2021. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Engem folyton csitítottak, hogy ne hümmögjek meg jajgassak, mert nem lesz energiám a végén. Szóval csendben tűrtem, pedig jól esett volna valami hangot kiadni.
2021. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire. Csendben szenvedő típus vagyok. Nyögdécseltem, sóhajtoztam. Néha eszembe is jutott, hogy olyan lehet kívülről, mintha szexelnénk. :D vicces volt amúgy, mert tényleg végig szépen csendben voltunk, nem is volt rajtam kívül más, dolgozó sem sok volt bent, éjjel volt, tiszta nyugalom. Aztán mikor már a tolófájások kezdtek jönni, egyszer csak csörgött a telefon, hogy azonnal rohanjanak az orvos és a szülésznők, mert érkezett egy anyuka tolófájásokkal. :D a másodikon volt a szülőszoba, lifttel jött fel a hölgy, tényleg tolófájásokkal jött, és úgy ordított, mint egy állat (bocsánat), már lent a földszintről felhallatszott. Brutális volt. Felért, bejött, felrakták az ágyra, nyomott párat és kint volt a babája. Persze közben végig ordított torka szakadtából, hogy "NEM BÍROM, MEGHALOK, SZÉTSZAKADOK!!!" Fú basszus, komolyan ez volt trauma az egészből. Rá 10 percre az én kislányom is megszületett, tök jó szülésélményem volt ezt leszámítva, ez a nő konkrétan traumatizált. :D nem bántani akarom, meg azokat se, akik kiabálósak, neki így volt könnyebb. De nekem tönkreverte az egészet pár perc alatt, hetekig visszhangzott az üvöltése a fülemben.
2021. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
50%

Semennyire.

Nem éreztem szükségét a kiabálásnak...

2021. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
53%
Semennyire, a férjem azóta sem érti, hogy tudtam egy hang nélkül szülni. Másik szobában az anyuka nagyon nagyon hangos volt, rá is szóltak, hogy fejezze be.
2021. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
27%
Semennyire, esetleg minimálisan. Már szült barátnők, családtagok mondták, hogy csak jobban kifáradok ha kiabálok, mintha nem.
2021. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%
Bocsánat, nem szültem még, de majd szeretnék és egy kérdés: ha valakinek úgy könnyebb, miért ne kiabálhatna? Emberek vagyunk, nem? Ez egy fájdalmas, nem mindennapi dolog. Oké, én is csendben szenvedő típus vagyok, de aki nem?
2021. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
17%
Én nem kiabáltam. Mondta is a szülésznő, hogy nagyon csendben vagyok 😅😅😅
2021. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!